Talv 2012

 • Kivi reisikotti, passist ja reisikindlustusest rääkimata

  Kuupäev: 17.01.2012
  Autor: Margus Kolumbus

  Eestimaa lühikesed ja pimedad talvepäevad sunnivad otsima päikesepaistet rannapuhkusel või suusamägedes. Oma kodu oled usaldanud G4Si valvesse, kuid kuidas turvaliselt hakkama saada võõral maal?

 • Häire põhjus - hooldamata seadmed

  Kuupäev: 17.01.2012
  Autor: Viljar Vallner

  Ilmselt oleme kõik kokku puutunud nn põhjuseta häiretega, mis tekitavad ebamugavust nii Sinu perele, naabritele kui ka lähedastele. G4Si kogemus on näidanud, et tavaliselt on siiski häiretel kindel põhjus olemas, millest levinum - rikkis või hooldamata valveseadmed. Nii samuti nagu Sinu auto, suusavarustus või küttesüsteem, vajavad ka valveseadmed aeg-ajalt hooldust.

 • Kasuta iseteeninduse mugavusi

  Kuupäev: 16.01.2012
  Autor: Katri Laanela

  Pisut rohkem kui kolmandik meie eraklientidest ei ole piisavalt kursis G4Si iseteeninduskeskkonna võimalustega. Nii selgus kliendirahuloluuuringust. Aga millal on kliendil meie iseteenindus tarvis ja milleks? Milliseid võimalusi minu.g4s.ee keskkond endas peidab?

 • Nutikas sõrmistik

  Kuupäev: 14.01.2012
  Autor: Veikko Raasuke

  Tänapäeva kiiresti arenevas tehnikamaailmas nõuab kõigega kursis olemine tõsist pühendumist. Meie oleme pühendunud turvatehnikale – ja valmis alati oma teadmisi uutest valve- ja videoseadmetest ka teiega jagama. Praegu on luubi all puutetundliku ekraaniga nutikas sõrmistik – Paradox TM40.

 • Hooli oma kodukandist

  Kuupäev: 14.01.2012
  Autor: Andres Lember

  G4S kutsub üles märkama ohtusid sinu kodukandis. Anna Facebooki lehel „Julged hoolida?“ teada oma kogukonna muredest, püüame neile koos kohaline omavalitsustega lahenduse leida. Kirjuta ka sellest, kuidas oled mõnele turvaprobleemile lahenduse leidnud – teistel on sellest võimalik õppida.

 • Miks kodu kindlustada?

  Kuupäev: 13.01.2012
  Autor: Kristjan Mikk

  Võib kahtluseta väita, et kodu on meie kalleim vara. See on koht, kus soovime tunda end kindlalt, kus meil ja meie lähedastel oleks hea ja turvaline. Et kodu oleks teile kindluseks, tasub kaaluda lisaks koduvalvepaketile ka kodukindlustust. Mida panna tähele kindlustust valides?