Sinu eest valvel!

Detsember 2012

iParadox – nutitelefoni rakendus valvesüsteemi jaoks

 • Kuupäev: 03.12.2012
  Autor: Veikko Raasuke

Tutvustame nutikat täiendust teie praegusele valvesüsteemile - nutitelefoni rakendust iParadox, mille abil saate mugavalt juhtida kodu või äri valvesüsteemi oma nutitelefoni või tahvelarvuti abil minimaalsete kulutustega.

Kujutage endale ette – olete äsja koduuksest väljunud ja kiirustate tähtsale ärikohtumisele, olles peaaegu et hiljaks jäämas. Autoroolis meenub teile, et unustasite kiiruga nii kodu valvesse panna kui ka garaaži tõstukukse lahti. Kui pöörduksite koju tagasi, jääksite kohtumisele lootusetult hiljaks ja nii äripartnerile juba head muljet ei jäta. Aga kui saaksite valvestada kodu ja sulgeda garaažiukse distantsilt – oma nutitelefoniga targa rakenduse abil? Kas te kasutaksite seda võimalust?

Just Androidi ja Apple’i nutitelefonidele sobiva rakenduse iParadox mitmekülgsed funktsioonid võimaldavad valvesüsteemi kõrval programmeerida ja juhtida ka nn targa maja lahendusi:

 • valvesüsteemi juhtimine - valvestamine ja valvest maha võtmine, valvestamise kontroll, tsoonide kaupa osaline valvestamine, ühe nupuvajutusega kõikide tsoonide valvestamine,
 • valvesüsteemi häirete kohta teadete ja veateadete saamine (aku või patarei tühi, elektrikatkestus vms),
 • valvestuse ja valvest mahavõtmise kohta teavituste saamine e-posti teel,
 • elektriseadmete juhtimine: garaažiuste ja aknaluukide avamine/sulgemine, tulede sisse- ja väljalülitamine, aiasprinklerite juhtimine jpm,
 • valikus 24 keelt, sh inglise, eesti, vene, saksa ja rootsi keel jm,
 • rakendus kohandub nii nutitelefoni kui ka tahvelarvuti ekraani suurusega ise ning on nii horisontaal- kui ka vertikaalpaigutusega.

Nutitelefoni rakenduse ja valvesüsteemi vahelise ühenduse loomiseks peab valveobjektil olema interneti püsiühendus ning IP100 internetimoodul (alates versioonist 5.10). IP-100 mooduli hind on 2012. aasta lõpuni G4Si kliendile 138 eurot (koos käibemaksuga), millele lisandub paigalduse tasu vastavalt objekti eripärale.

Lahendust saavad kasutada paljud meie kliendid, kel on Paradoxi valvesüsteem. Nimelt on rakendus ühildatav EVO192 (alates versioonist 2.20), MG5000, MG5050, SP4000, SP5500, SP6000, SP65 ja SP7000 valvesüsteemi keskseadmetega. Et teada saada, kas teie süsteem lahendust toetab, võtke ühendust klienditeenindusega.

Apple’i rakenduse iParadox Lite tasuta versiooni saab alla laadida siin. Arvestage, et tasuta rakenduse funktsioonid on piiratud: puudub valvesüsteemi juhtimise võimalus, rakenduse abil saab vaadata vaid kas süsteem on valves või mitte.

Apple’i iParadox – Alarm System Control rakendus sobib Apple’i telefonile iPhone, tahvelarvutile iPad või iPod Touch’ile ja maksab 9,99 USA dollarit. Rakenduse saab alla laadida siin.

Androidi iParadox – Alarm Controli rakendus sobib Android (alates versioonist 1.6) telefonile. Androidi rakendus maksab 8,13 eurot ja selle saab alla laadida siin.

 

Veikko Raasuke

tehnoloogia arendusjuht

Kategooriad: Sügis 2012  

Kommentaarid

 • Veikko Raasuke | 12.12.2012
  Hea Daniil! Hetkel ei ole tootja kinnitust andnud, et millal võiks Windows Phone 7 rakendus välja tulla.
 • Daniil | 11.12.2012
  Tere, meie firmal on Windows Phone 7 telefonid. Kas tuleb rakendus selle OS jaoks? oleks väga tore.
Lisa kommentaar