Sinu eest valvel!

September 2014

Telli e-teeninduse teavitused e-postile

  • Kuupäev: 09.09.2014
    Autor: Maarika Haavistu

Teadmine, et Sinu vara on kaitstud ja hoitud, tagab hingerahu. Valveasjade seisust mugava ja kiire info saamiseks telli e-teeninduse automaatsed teavitused enda e-posti aadressile ning meie hoiame Sind asjadega kursis. Olgu selleks sulle saabunud teated, lepingu ja teenuse või hoolduse info. 

E-teeninduse kaudu saad tellida kahte tüüpi teavitusi - üldised teavitused ja objekti teavitused.

Üldised teavitused annavad märku Sinu e-teeninduse suhtluspostkasti saabunud teadetest ja uudiskirjadest, arvetega seonduvast infost. Näiteks kui G4Si kliendihaldur vastab e-teeninduse kaudu Sinu päringule, saad koheselt selle kohta teavituse oma e-posti aadressile.

Objekti teavitused on seotud lepingu ja teenuse ning hoolduse infoga. Näiteks, kui soovid ajutiselt valveteenuse lepingut peatada, saad 7 päeva enne teenuse osutamise taastamist vastavasisulise teate. Lihtne ja ülevaatlik.

 

Kasutaja, kelle kasutusõiguseks on määratud „Kõik õigused", saab üldiste teavituste alt lisavõimalusena tellida patrulli mittereageerimise, salasõna ja valvestatuse kontrolli muutmise ning hoolduse edasilükkamise või tühistamise teavitused. Ettevõtetele on see võimalus iseäranis kasulik, kuna sageli ei jõuta pidada arvestust selle üle, kes endistest kolleegidest omab ikka veel e-teeninduse kasutajaandmeid ja kes mitte. Kui mõni neist otsustab seda infot varguse eesmärgil kasutada, tühistades näiteks e-teeninduse kaudu patrulli reageerimise, saad sellest koheselt e-kirja teel teada.

Kõik teavitused kehtivad ühe kliendikonto piires.

Teavituste tellimiseks sisene e-teenindusse, kus alajaotusest „Kontaktid" leiad „Minu teavitused" alt üldised teavitused, mille hulgast vali sobivad. Objekti teavitusi saad tellida, lisades esmalt meelepärased objektid.

Teavituste süsteem täieneb pidevalt. Üsna pea suurenevad erinevate teavituste tellimise võimalused veelgi, et kogu oluline info jõuaks Sinuni lihtsalt ja kiirelt.

Mugavat kasutamist!

 

Maarika Haavistu

teenuste arendusjuht

Kategooriad: September 2014  

Kommentaarid

Lisa kommentaar