September 2014

 • Telli e-teeninduse teavitused e-postile

  Kuupäev: 09.09.2014
  Autor: Maarika Haavistu

  Teadmine, et Sinu vara on kaitstud ja hoitud, tagab hingerahu. Valveasjade seisust mugava ja kiire info saamiseks telli e-teeninduse automaatsed teavitused enda e-posti aadressile ning meie hoiame Sind asjadega kursis. Olgu selleks sulle saabunud teated, lepingu ja teenuse või hoolduse info.

 • Nutikas külaliste haldamise süsteem EasyLobby

  Kuupäev: 09.09.2014
  Autor: Veikko Raasuke

  Esmamulje inimesest või ka ettevõttest tekib loetud sekunditega. Kui soovid, et Sinu külalised häälestuksid kohe alguses positiivsele lainele, avalda neile muljet EasyLobby innovaatilise elektroonse külaliste haldamise süsteemiga.

 • Esmased tulekustutusvahendid koju ja kontorisse

  Kuupäev: 09.09.2014
  Autor: Andres Treimann

  Ilmad muutuvad üsna pea sügiseselt jahedaks ning koos sellega algab kütteperiood, mis toob paljudes kodudes kaasa tuleohu. Tutvustame Sulle esmaseid tulekustutusvahendeid, mis võiksid olemas olla nii sinu kodus kui töökohal ja mille õigel ning õigeaegsel kasutamisel saad tule levikule hõlpsasti piiri panna.

 • Innovaatiline valveseadmete salong G4Si peamaja esimesel korrusel

  Kuupäev: 09.09.2014
  Autor: Jaan Nappus

  Valvevaldkonnas on tehnoloogia kiirelt arenenud, pakkudes palju mugavaid lisavõimalusi. Nendest aru saamiseks on vaja neid käega katsuda ja proovida. Uut peamaja planeerides seadsime eesmärgiks, et selle ruumides peab kindlasti olema G4Si tooteesitlussalong, kus klient saab ülevaate kõigist uusimatest seadmetest ja tehnoloogiatest. Tänasel päeval võime Sind uhkusega külla kutsuda, et saaksid tutvuda uuendusliku demoruumi ja kõige selles sisalduvaga G4Si peamaja esimesel korrusel.

 • 4x4 reisid Kesk-Aasias. Enne teleriekraanile jõudmist

  Kuupäev: 09.09.2014
  Autor: Tarmo Pärjala

  Tõsisemad matkasellid ja ka niisama matkahuvilised on ilmselt tähele pannud, et ETV2-s on parajasti käimas 4x4 reisid 7. hooaeg nimega „Kasahstan ja Kõrgõzstan“. Tegu on 4x4 reiside seltskonna eelmise suve seikluste kajastusega. Sel suvel käisid rahutud matkasellid vallutamas juba uusi Kesk-Aasia sihte, kaaslaseks loomulikult G4S autovalve. Uus hooaeg jõuab teleriekraanile alles järgmisel aastal, kuid Sinule G4S kliendina saame juba praegu natuke saladuskatet kergitada, andes väikse ülevaate sellest, mis pöörastest seiklustest tulevastes osades juttu tuleb.