Oktoober 2013

Tervitame Sind uues majas!

  • Kuupäev: 21.10.2013
    Autor: Jaan Nappus

Viimased ehitustööd on kohe-kohe lõpule jõudmas ning juba üsna pea avab uksed G4Si uhiuus ja kauaoodatud maja Paldiski maanteel.

Kaheksakorruselise raudbetoonist hoone fassaad on kaetud tumeda klaasiga, mida katavad spetsiaalsed nn lamellid. Need pilkupüüdvad elemendid toimivad  passiivse jahutussüsteemina. Keskkonnasõbraliku ettevõttena peame oluliseks, et ka meie kontoriruumid oleksid energiatõhusad.

Uue hoone ehitamine oli eelkõige tingitud soovist koondada ühte kohta kõik pealinna eri paigus asunud üksused, et muuta efektiivsemaks nendevaheline koostöö. Nii saavad uues majas olema esindatud juhtimiskeskus, rahatöötluskeskus, värbamiskeskus, sisekontrolliosakond, klienditeenindusdivisjon, müügidivisjon, valvedivisjon, turvatehnikadivisjon, IT-osakond ning juhtkond ja tugiüksused. Ühise katuse alla kolimine loob võimalused ladusamaks tiimitööks ning kiiremaks infovahetuseks. Majale omane avatud kontori kontseptsioon aitab paremini üleval hoida ka meeskonnavaimu. Arvestatud on ka liikumispuudega inimeste vajadustega, kelle jaoks on loodud kogu vajalik infrastruktuur.

Meie klientide jaoks kätkeb uus maja endas samuti vaieldamatuid eeliseid. Kõiki olulisi asju saab nüüdsest ajada mugavalt ühes kohas.

Euroopa üks nüüdisaegsemaid turvakeskusi avab töötajatele ja külastajatele uksed novembri teises pooles. Tule uudistama turvamaailma tipptehnoloogilisi võimalusi selles intelligentses majas. Muuhulgas leiad siit põneva ja informatiivse demoruumi, kus saab kõige mugavamalt ülevaate G4Si pakutavatest valveseadmetest!

Pane tähele, et seoses uude majja kolimisega muutuvad ka meie rekvisiidid – alates detsembrist on G4Si peakontori uus aadress Paldiski maantee 80.

Jaan Nappus

müügidivisjoni direktor


Kategooriad: Oktoober 2013  

Kommentaarid

Lisa kommentaar