Oktoober 2013

Valvesüsteem, mis suhtleb Sinuga

  • Kuupäev: 21.10.2013
    Autor: Veikko Raasuke

On Sul kodust lahkudes vahel kripeldama jäänud, kas valve sai ikka peale pandud? Tänapäeva tehnoloogia abil ei pea Sa niisuguste asjade pärast enam kunagi muret tundma. Lubage tutvustada – kommunikaator Paradox PCS 250 on üks uuematest toodetest meie turvaseadmete maaletoomisele keskenduva tütarfirma Alarmtec sortimendis.

Tegu on olulise täiendusega turvasüsteemi elementide peres, mis hoiab GSM-/GPRS-võrgu kaudu pidevalt ühendust turvafirma juhtimiskeskusega ning soovi korral ka Sinu mobiiltelefoniga.

Lisaks kohustuslikule häirete edastusele on kommunikaatoril mitu lisafunktsiooni. Üks olulisemaid on võimalus süsteemi valvestada või valvest maha võtta raadiosaatja vahenduseta, kasutades vaid omaenda mobiiltelefoni. Piisab, kui saata SMS-sõnum kommunikaatorisse paigaldatud SIM-kaardi numbrile. Selle funktsiooni kasutamisel saad piltlikult öeldes oma koduga ühendust pidada, kus iganes viibid. Niimoodi on Sinule tagatud hingerahu ja kodule suurem turvalisus.

Kommunikatsioon on aga kahesuunaline – vigade või häirete puhul on see nutikas seade võimeline saatma SMS-sõnumeid korraga kuni 16 mobiilinumbrile. Täiendades seadet VDPM3 häälmooduliga, on tavaliste SMS-sõnumite asemel võimalik saada häälteateid ja seda korraga kuni kaheksale mobiilinumbrile. Lisaks saab häälmooduli olemasolul kommunikaatori SIM-kaardi numbrile helistades kontrollida süsteemi staatust, seda valvestada või valvest maha võtta ning juhtida seadme programmeeritavat väljundit. Kommunikaator suhtleb Sinuga eesti, vene või inglise keeles, ligipääs häälmenüüsse on kaitstud kasutajakoodiga.

Paradox PCS 250 kommunikaatorit iseloomustab muu hulgas atraktiivne ja kompaktne disain. Seadmest parema ülevaate saamiseks vaata ka videot:


 

 
Veikko Raasuke
 
tehnoloogia arendusjuht

 

Kategooriad: Oktoober 2013  

Kommentaarid

Lisa kommentaar