Mai 2014

 • Neli müüti sularahaveo kohta

  Kuupäev: 06.05.2014
  Autor: Peeter Torim

  Eelmises uudiskirjas lükkasime ümber väite, justkui oleks sularaha peatselt hääbuv maksevahend. Statistika näitab, et kaardimaksete laialdasest levikust hoolimata ei ole sularaha kasutamine viimastel aastatel vähenenud ning prognoosid ei näita selle juhtumist ka lähitulevikus. Purustame sedapuhku mõned sularahaveo-teemalised müüdid, millest juhindumine võib seada ohtu ettevõtete turvalisuse.

 • Kliendid küsivad, meie vastame: kontaktisikud e-teeninduses

  Kuupäev: 06.05.2014
  Autor: Maarika Haavistu

  Kliendid on meilt küsinud e-teeninduses kontaktisikute alajaotuses muudatuste tegemise ja kasutusõiguste andmise kohta. Räägime üle, mida silmas pidada uue kontaktisiku sisestamisel või senise muutmisel, kustutamisel ja asendamisel, ning selgitame, kuidas anda ja piirata kasutusõigust.

 • Tänapäevase tõkkepuu võimalused

  Kuupäev: 06.05.2014
  Autor: Veikko Raasuke

  Büroohooned, kaupluste territooriumid, muud äripinnad ning ka korteriühistud on sageli kimpus pahatahtlike parkijatega, kes kipuvad hoonet ümbritsevas parklas oma autot päevade kaupa parkima, halvimal juhul seal ka ebaseaduslikke kihutamisvõistlusi korraldama. Kurikaelte eemalhoidmiseks on mitu võimalust, üheks neist on territooriumi piiramine ja sissepääsu ette tõkkepuu paigaldamine.

 • Mis kasu on mulle Soovitusindeksist?

  Kuupäev: 06.05.2014
  Autor: Ene Raja

  Sageli on nii, et täidame erinevaid küsimustikke ja ankeete, tulemaks vastu küsijale (kes juhtumisi on hea sõber) või kannustatuna abstraktsest lootusest panustada mingilgi määral ühiskonna hüvangusse. Kas oled aga endale teadvustanud, et tegelikult on Sul nii mõneski küsitluses osaledes võimalus mõjutada otseselt ka omaenda heaolu? Üks selliseid „kiireid ja tõhusaid“ vahendeid on Soovitusindeksi küsimustik.