Sinu eest valvel!

August 2013

Turvaliselt läbi elu

  • Kuupäev: 26.08.2013
    Autor: Priit Sarapuu

Kas teadsid, et kui Sa lennujaamas oma nime kutsungile ei reageeri, võib sinu pagas lennukist maha jääda? Oled Sa mõelnud, et laps ei ole väike täiskasvanu ja seepärast tuleb rannas eriti hoolikalt hoolitseda selle eest, et ta ei saaks kuumarabandust ega alajahtuks vees hullates? Kus ja kuidas hoida oma jalgratast, et see ka alles jääks?

Neid ja muid kasulikke, usaldusväärseid ja huvitavaid nõuandeid jagab G4S infoportaalis Turvaliselt läbi elu". Portaal asub G4Si sotsiaalmeediakeskkonnas „Julged hoolida?" Keskkonna, millel on praeguseks kasutajaid pea 20000, oleme loonud sotsiaalsete teemade tõstatamiseks. Kevadel jõudis lõpule ettevõtmine „Hoolin oma kodukandist!", mille raames kajastasime kõikide Eesti maakondade eluolu häid ja nõrku külgi. Neid lugusid saab lugeda siit.

Kajastame oma lehel laia valikut teemasid, mis kõik üht- või teistpidi mõjutavad meie turvalisust ja elukeskkonna terviklikkust. Eesti Tervisedenduse Ühing tunnustas AS G4S Eestit „Julged hoolida?" tegevuste eest „Aasta tervisesõber 2013" tiitliga.

Miks me seda teeme?

G4S omab suure turvaettevõtte ja turuliidrina ühelt poolt nii teadmisi kui kogemusi turvalisuse teemadel, et neis asjus usaldusväärset nõu anda, teisalt on meil suure tööandjana oluline roll Eesti elukeskkonna kujundamisel ning sobiv positsioon, et neil teemadel ühiskonnas arutelu tõstatada ning kutsuda üles käituma viisil, mis muudaks meie kõigi elukeskkonna turvalisemaks ja kindlamaks. Seda nii füüsilise, vaimse, sotsiaalse kui mis iganes kategooria turvalisust silmas pidades.

Priit Sarapuu
Juhatuse esimees

 
Kategooriad: August 2013  

Kommentaarid

Lisa kommentaar