August 2013

 • Avasime uue e-teeninduse

  Kuupäev: 15.12.2016
  Autor: Ene Raja

  Alustasime eelmisel aastal G4Si uue e-teeninduse suuremahulise arendusprojektiga. Nüüd oleme jõudnud esimese etapi lõppu, mil avasime osalise funktsionaalsusega e-teeninduse kasutamiseks valveteenuse kliendile. Kuna arendustegevused on planeeritud mitmesse etappi, lisandub sügisel ja talvel e-teeninduses juba olemas olevale funktsionaalsust ning ka erinevaid teenuseid. E-teenindus on osa e-G4Si projektist, millega viiakse enamik teenuseid e-lahenduste põhiseks.

 • Turvaline koolitee

  Kuupäev: 26.08.2013
  Autor: Ene Raja

  Kas Sinugi laps kuulub nende tuhandete jütside sekka, kes tänavu 1. septembril oma kooliteed alustavad? Et saaksid oma silmatera südamerahus kooli saata, tuleta talle meelde turvalise koolitee põhialused.

 • Fonoluku uued võimalused

  Kuupäev: 26.08.2013
  Autor: Veikko Raasuke

  Fonoluku uued võimalused Fonolukk on muutunud lihtsast ukseavamise mehhanismist koduseks infosüsteemiks. Võimalused on laienenud alates sõnumite jätmisest pereliikmetele kuni laste tegevuse jälgimiseni lapsetoas. Vaata, mida tänapäevased fonolukusüsteemid suudavad.

 • Turvaliselt läbi elu

  Kuupäev: 26.08.2013
  Autor: Priit Sarapuu

  G4S jagab erinevaid eluvaldkondi puudutavaid nõuandeid turvaportaalis „Turvaliselt läbi elu“. Tutvu portaaliga ise ja tutvusta seda ka teistele pereliikmetele.