Sinu eest valvel!

Aprill 2013

Allied Universal ja G4S loovad maailma juhtiva turvafirma

  • Kuupäev: 25.05.2021

Alates 6. aprillist on Allied ja G4S liitunud üheks kontserniks.

Alliedi ja G4Si ühinemise näol luuakse maailma juhtiv turvafirma, mille tulud ulatuvad umbes 18 miljardi dollarini ning mis oma enam kui 800 000 töötajaga tegutseb umbes 85 riigis.  Usume, et see ainulaadne liit hakkab pakkuma klientidele erakordset teenust ja annab oma töötajatele põneva tulevikuperspektiivi.

Alustame nüüd oma kahe kontserni integreerimist, mis hõlmab tegevuste ühendamist Põhja-Ameerikas ja G4Si endise peakorteri kujunduse ülevaatamist Ühendkuningriigis. Ühendkuningriigis, Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas, Aasias ja Ladina-Ameerikas ei ole Alliedi ja G4Si tegevustel märkimisväärset kattuvust ning eeldame, et ühinemisel ei ole suurt mõju nendes piirkondades tegutsevate filiaalide tegevusele.

Ühinemise juhtimiseks ja koordineerimiseks oleme loonud hästivarustatud integreerimisosakonna, mille meeskond koosneb Allied Universali ja G4Si töötajatest.  See tagab, et üleminek oleks võimalikult sujuv ja et keskenduksime suurepärase klienditeeninduse pakkumisele ja turvalisele toimimisele kogu protsessi vältel.

Oleme väga põnevil kontserni tuleviku ja eeliste pärast, mida saame oma klientidele kogu maailmas pakkuda. 

Meie meeskonnad hoiavad teid integreerimise edenedes pidevalt kursis, kuid kui teil peaks vahepeal küsimusi tekkima, siis võtke palun oma G4Si või Alliedi esindajaga ühendust.
 

Lugupidamisega                                                                                                                                                                                                                                         

Steve Jones                                                                            Ashley Almanza

Esimees ja tegevjuht                                                               Juhtiv esimees rahvusvahelisel suunal

Allied Universal                                                                       Allied Universal

Kategooriad: Mai 2021  

Kommentaarid

Lisa kommentaar