Aprill 2013

 • Uudsed võimalused G4Si videovalve abiga

  Kuupäev: 01.04.2013
  Autor: Veikko Raasuke

  G4Si teenustevalikusse lisandub kohe-kohe uudsete võimalustega videovalveteenus, mis ühendab endas nii videopildi jälgimis- ja salvestamisteenuse kui ka häireedastus-, häiretöötlus- ja reageerimisteenuse.

 • Kuidas muuta oma kodu turvalisemaks?

  Kuupäev: 01.04.2013
  Autor: Ene Raja

  Turvaline kodu sõltub paljudest pisiasjadest, mille peale me ise ei pruugi sageli tulla. Kahjuks on mõningates Eesti piirkondades viimasel ajal oluliselt sagenenud sissemurdmised. Näiteks Tallinnas Pirital on lühikese aja jooksul olnud mitu väga professionaalselt kavandatud ja läbi viidud vargust. Panime kirja mõned lihtsamad turvasoovitused, mida järgides saate ka oma valveteenusega kaitstud kodu veelgi turvalisemaks muuta.

 • Ulatusliku kaitsega kodukindlustus kingib südamerahu

  Kuupäev: 01.04.2013
  Autor: Jaan Nappus

  Arukalt sõlmitud kindlustusleping tagab suure abi, kui saatus toob ootamatult tulekahju, varguse või muu õnnetusjuhtumi. Seesam aitab G4Si Kodukindlustuse kliendil õnnetuseelse olukorra kiiresti taastada ning võimaldab igapäevaeluga sujuvamalt edasi minna.

 • Elektriautode lühirenditeenus alustab suvel

  Kuupäev: 01.04.2013
  Autor: Andrus Jauk

  Autode lühirenditeenus – car sharing – pole oma olemuselt midagi uut: mujal maailmas hoogu kogunud trendikas renditeenus, nimetatud ka kui autorendi tulevikuteenus, põhineb uuenenud ärimudelil. Küll aga on G4Si hallatav elektriautode lühirenditeenus uus Eestis ja seni vähe levinud ka mujal maailmas.

 • G4S pakub nüüd ka tulekahju häireedastusteenust

  Kuupäev: 01.04.2013
  Autor: Kristjan Mikk

  Tänavu 21. jaanuarist kehtib uus siseministri määrus, millega muutus ehitiste nimekiri, kust tuleb automaatse tulekahju-signalisatsioonisüsteemi häireteated juhtida päästeameti häirekeskusesse. Alates aasta algusest pakub tulekahju häireedastusteenust ka G4S.