Turvalisus suurüritustel

Saa osa ülipõnevast suvest!

  • Kuupäev: 25.06.2019
    Autor: G4S

Suvised üritused toovad igapäevatöösse hea vahelduse. Lõpuks saab värske õhu kätte ja ehk päikestki! Töötades erinevatel üritustel, saad osa nende melust ning tuttavaks uute toredate inimestega. Loomulikult teenid ka lisa.

Selle suve projektid on eriti võimsad. Laulupeo suurust me teame. Pool Eestit tuleb Tallinnasse kokku ning lauluväljakul ja selle ümbruses tuleb tagada nii osalejate kui ka külaliste turvalisus. See on üks hea töö, sest valdavalt tulevad inimesed laulupeole hea tujuga. Et kõik laulupeolised sujuvalt kaare alla ja ümbrusesse jõuaksid, on meil lisaks G4S Staff töötajatele abiks enne mõlemat kontserti mõned vabatahtlikud. Veel ootame Sind juulis tööle suve suurimale autospordi sündmusele – Rally Estoniale.

Laulupidu ja ka Rally Estonia on suured üritused, ent Eesti suurim turvalisusprojekt on kahtlemata üle ilma tuntud režissööri Christopher Nolani käe all valmiva filmi "Tenet" võtete turvamine. Midagi nii mastaapset pole Eestis varem tehtud. See on kordades suurema töömahuga kui laulupeo või Tallinnas toimunud Eurovisiooni turvamine. G4S Eesti on ainus turvaettevõte, kes sellele tööle kvalifitseerus, kuna ettevõttel on rahvusvaheline vastutuskindlustus ja kõige suurem töötajate võrgustik.

Filmivõtetega on püsivalt hõivatud vähemalt 150 turvatöötajat ja liiklusreguleerijat. Ööpäevaringselt on erinevatel objektidel väljas 40 inimest. G4Si töötajad teevad filmivõtetega seoses umbes 40 000 töötundi. See on võrdne 20 töötajale aastaringse töö andmisega. Meie teeme selle mahu kahe kuuga. Seejuures iga päev ja isegi iga tund võib tuua midagi uut. 

Kui eelnev jutt Sind kõnetas, siis loe lisaks ja vaata, kuidas toimida, et neist projektidest osa saada!

6.–7.07 XXVII laulupidu "Minu arm"
G4S alustab valvetega lauluväljakul juba 1. juulil, laulupeo proovid toimuvad 4. ja 5. juulil. Tagame laulupeol turvalisust ligi 200 turvatöötajaga. Eelvalvete ajal ja öistes vahetustes on töötunni tasu 6 eurot (bruto), 4.–7.07 proovide ja kontsertide ajal 7 eurot (bruto). Laulupeo rongkäik ja avakontsert toimub 6. juulil. Kõik päevased töötajad saavad proovide ja kontsertide päevadel kehakinnituseks laulupeo suppi. Laulupeol saab töötada, kui vanust on vähemalt 19 aastat ning omandatud on turvakvalifikatsioon.

13.14.07 Rally Estonia
Shell Helix Rally Estonia 2019 on esmakordselt korraldatav ametlik WRC promotsiooniralli. Rallile Lõuna-Eesti käänulistele kruusateedele oodatakse starti maailma tippe, sh kõikide WRC tehasetiimide autosid. G4Sikate ülesandeks on tagada rallisõitjate ja pealtvaatajate ohutust kõigil kiiruskatsetel. Mõlemal päeval tagame turvalisust 160-liikmelise meeskonnaga.

Rallirada saavad julgestama tulla kõik töötajad, kes valdavad eesti keelt vähemalt kesktasemel ning on vähemalt 18-aastased. Kui on veel läbimata rajajulgestaja koolitus, siis seda saab teha 9. juulil G4Si peamajas Tallinnas. Teistest piirkondadest saab koolitusest osa võtta ka videosilla vahendusel.

Kaugemalt tulijatele korraldame kohaletulekuks transpordi ning majutuse (magamiskott jne tuleb ise kaasa võtta). Ööbima jäävad töötajad saavad 13.07 õhtusöögi ja 14.07 hommikusöögi. Mõlemal päeval antakse kõikidele töötajatele tööpostile kaasa toidupakk. Töötunni tasu on 6.50 (bruto).

Filmivõtted
Sel suvel käivad Tallinnas erinevates kohtades tuntud filmirežissööri Christopher Nolani uue filmi võtted. Järgmisel aasta linastuva filmi võttekohad on teadaolevalt veel Itaalias ja Indias. G4S Staff tagab objektide valvet, haldab läbipääsurežiime, turvab võttemeeskonda ja reguleerib ka  liiklust. Tööd jagub algsete plaanide järgi augustini. Töötunni tasu on alates 6 eurot (bruto).

Kui soovid neist suurüritustest osa saada, kas või mõne päeva kaupa, siis võta ühendust G4S Staff projektijuhi Martin Tombergiga, martin.tomberg@ee.g4s.com või tel 5306 1146.

Liitu G4S Staffiga: www.g4s.ee/staff või staff@ee.g4s.com.
 

Kategooriad: Turvalisus suurüritustel  

Kommentaarid

Lisa kommentaar