Turvalisus suurüritustel

Tule Saaremaa rallile! G4S STAFF ridades saad osa enamast!

  • Kuupäev: 04.08.2016
    Autor: Margit Sedrik, turundusspetsialist

49. Saaremaa Rally toimub 7. ja 8. oktoobril. G4S STAFF ridades on sul on hea võimalus saada osa rallimelust, näha kiiruskatseid ja tunda end osana meeskonnast, kes korraldab Eesti üht suurimat motospordi võistlust. Muidugi pole vähem tähtis ka see, et Saaremaa rallil töötades teenid lisaraha. 


Harju Rally 2016 Foto: Reimo Raja/G4S Eesti

Kõikidele Saaremaa rallile tööle sõitjatele korraldame transpordi, tagame majutuse ja hoolitseme toidukordade eest. Samuti on meie poolt vorm ja väljaõpe, mis toimub oktoobri alguses. Haara võimalusest kinni ja liitu meie tiimiga kohe, sest ka sel aastal aitab Saaremaa rallil turvalisust tagada just G4S STAFF!

Ootame liituma G4S STAFF’iga kõiki, kes valdavad eesti keelt vähemalt kesktasemel ja on vähemalt 19-aastased. Sa ei pea liitumiseks olema G4Si töötaja ega omama turvatöötaja kvalifikatsiooni. Ameteid, mida stafi ridades proovida saab, on palju ja väga erinevaid, alates piletikontrollist kuni raja turvajateni. Sa ei pea tingimata olema ka Tallinna elanik, sest nii nagu suuremaid ja väiksemaid üritusi toimub üle Eesti, kuulub staffi inimesi igast Eestimaa nurgast.

Selle, milline üks G4S STAFF töötaja olla võiks ja mida üritustel töötamine annab, võtab väga hästi kokku Janek Laanemäe, kes igapäevaselt tegutseb G4Sis hoopis väliskoolituste projektijuhina. Janek on tänavu jõudnud turvamas käia nii suve hakul Tallinnas toimunud Eestimaa Võimlemispidu kui ka Viljandi Pärimusmuusika Festivali.

„G4S STAFF töötaja on minu silmis eelkõige sõbralik, viisakas ning arukas. Isegi kui tuleb ette keerulisem olukord, tuleb reageerida kiiresti ja täpselt, siis alati peaks leiduma seda sisemist jõudu ja oskust, et olukorda analüüsida ja sellele loogiliselt läheneda. Vaadates natuke sügavamale, siis stafi töö ei ole ka ainult need neli päeva folgil või kaks päeva võimlemispeol. See on hoopis osake tervikust – et meil oleks parem ja turvalisem elukeskkond," räägib Janek.


Janek Laanemäe turvamas Eestimaa Võimlemispidu. Foto: Esme Kassak/G4S Eesti

Ühtlasi annab ürituste turvamine paremini aimu turvatöötaja tööst laiemalt. „Mina vaatan nüüd hoopis suurema austuse ja mõistvama pilguga iga turvatöötajat. See on väga raske ja väga vajalik töö. Julgen väita, et ise seda tööd tehes, muudab see ka enda ellusuhtumist mingil määral. Ja kui me selliste väikeste kildudena suudame natukenegi tuua igapäevasesse ellu mõistmist juurde, siis on ju väga hästi," leiab Janek.


XXVI Üldlaulupidu Foto: G4S Eesti

Lisaväärtusena saab selle töö puhul osa ka üritusest endast. „Peale terava meele ja tähelepanu saab nautida pidu ja melu, kuhu ehk muidu ei saaks ega satuks. Mina ei olnud kunagi enne Viljandi folki külastanud ja ainult aimasin, millise üritusega võiks tegemist olla. Nüüd ma tean ja olen seda kogenud! Ning kindlasti võib G4S STAFF minuga ka tulevikus arvestada," lubab Janek.

Lisaks sügisel toimuvale Saaremaa Rallyle 2016 on sul G4S STAFF liikmena võimalus osa saada paljudest teistestki suurematest ja väiksematest sündmustest. Kontserdid, messid, spordiüritused alates jalgpallist ja lõpetades kergejõustikuga, konverentsid, eksklusiivsed peod – saad valida endale just meelepärased sündmused ja sobivad tööajad. 


XXVI Üldlaulupidu Foto: G4S Eesti

Anna oma liitumise soovist teada ja täida esmane ankeet või võta julgelt ühendust G4Si Värbamiskeskusega tel 13322 või staff@ee.g4s.com. Sobivuse korral võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tere tulemast G4S STAFF’i!

Kategooriad: Turvalisus suurüritustel  

Kommentaarid

Lisa kommentaar