Turvalisus suurüritustel

Rallisõprade turvalisuse eest hoolitseb 250 G4S turvatöötajat

  • Kuupäev: 06.10.2015
    Autor: Reimo Raja
Sel nädalal külastab Saaremaad tuhandeid rallisõpru, kelle turvalisuse tagamiseks teeb võistlustel tööd 250 G4Si turvatöötajat.

Saaremaa Ralli turvajuhi Kristjan Saariku sõnul on kogu turvameeskond komplekteeritud ja esimesed neist Saaremaal juba kohal. Lisaks ralliraja julgestamisele ja avaliku korra tagamisele reguleerivad G4S töötajad liiklust ja parkimist ning olid abiks ralliraja ülesehitusel.



„Palume rallifännidel suhtuda tõsiselt julgestajate juhistesse, sest need on otseselt seotud publiku ohutusega. Samuti loodan, et spordisõbrad teevad turvateenistusega koostööd ning annavad meile teada tähelepanu ja sekkumist vajavatest olukordadest," lisas Saarik.

G4S turvasoovitused Saaremaa Ralli külastajale
Kuuendat aastat Saaremaa Ralli turvapartneriks olev G4S tuletab autospordisõpradele siinkohal meelde olulisemad käitumisjuhised, et ralli kõigile turvaliselt mööduks.

Adrenaliinirohke võistluse ohutusnõuded on kõrged: rajale liiga lähedal ning turvameeskonna juhiseid eirava publiku tõttu võidakse katsed ära jätta.
  • Avalikus kohas alkoholi tarvitamine on keelatud ja võistlustele ei lubata inimesi, kes on silmanähtavalt alkoholijoobes või käituvad agressiivselt teiste rallifännide suhtes.
  • Väikeste lastega külalistele tuletame meelde, et pisematel hoitaks silm peal. Lapse käele soovitame kirjutada lapsevanema mobiilinumbri – nii leiavad turvatöötajad ta vanemad kiiremini üles, kui laps peaks ära eksima.
  • Ralli toob kaasa palju liikluskorralduse muudatusi, seetõttu jälgige liikluskorraldusmärke. Ajutised liiklusmärgid, keelualad ja rajapiirded on rallil selleks, et tagada pealtvaatajate ohutus. Keeluala märgistavate siltide ümbertõstmine võib halbade asjaolude kokkulangemisel tähendada kellegi elu.
  • Linnast väljas toimuvatel katsetel palume parkida autod ühte teeserva, et päästeautodele oleks tagatud vaba ligipääs.
  • Autosse ei tasu jätta väärtuslikke asju, samuti palume raja äärde mitte kaasa võtta liigseid, liikumist segavaid asju. Piirduge vaid rahakoti, telefoni ja soovi korral fotoaparaadiga.

G4S soovib kõigile autospordisõpradele turvalist ja elamusterohket rallit!


Kategooriad: Turvalisus suurüritustel  

Kommentaarid

Lisa kommentaar