Turvalisus suurüritustel

Tule korda tagama Saaremaa rallil!

  • Kuupäev: 16.09.2015
    Autor: G4S
Vaid loetud nädalad on jäänud Saaremaa rallini, kus külastajate turvalisuse eest hoolitseb taas G4S. Järjekorras 48. Saaremaa Rally toimub 9. ja 10. oktoobril Lääne- ja Kesk-Saaremaa kruusateedel ning on autospordi üks auväärsemaid motospordivõistlusi.Ootame üritust turvama kõiki, kes valdavad eesti keelt vähemalt kesktasemel ja on vähemalt 18-aastased. Kõikidele töötajatele tagame majutuse ja hoolitseme toidukordade eest. Samuti korraldame töötajatele transpordi Saaremaale.

Üritusele ootame ka neid inimesi, kel pole turvatöötaja kvalifikatsiooni, kuid on huvitatud rallil tööd tegema. See on hea võimalus teenida lisa ning saada ühtlasi osa rallimelust.

Seekordsesse Saaremaa ralli võistlusprogrammi kuulub taas Kuressaare linnakatse, mis on rallisõpradele tuttav varasematest aastatest. Peale linnakatse taastulemisele on teisel päeval oodata ka mitut uut lisakatset. Seoses plaanitavate katsete eripäradega ongi turvatiim tänavu võrreldes varasemate aastatega üks suuremaid. Mõlemal päeval tagame võistlejate ja pealtvaatajate turvalisust üle 200-liikmelise meeskonnaga.

Anna oma soovist teada ja täida esmane ankeet või võta ühendust G4Si Värbamiskeskusega tel 13322 või personal@ee.g4s.com. Sobivuse korral võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust. Töötajate väljaõpe toimub oktoobri alguses.
Kategooriad: Turvalisus suurüritustel  

Kommentaarid

Lisa kommentaar