Sinu eest valvel!

Turvasoovitused

 • Kuidas mõjutab külm ilm koduvalvesüsteemi?

  Kuupäev: 04.02.2021
  Autor: G4S

  Talvised miinuskraadid ja sulailm võivad häirida elektroonikaseadmete tööd. Nende hulka kuuluvad ka valveseadmed. Seetõttu tasub teada oma valveseadmete taluvuspiire kui neid kasutatakse kütmata ruumides või õues.

 • Ekspert selgitab: Mille järgi kodusesse majapidamisse sobivat seifi valida?

  Kuupäev: 20.01.2021
  Autor: Geenius.ee/ G4S

  Seifi soetamiseks on palju erinevaid põhjuseid. Kodus on seif hea võimalus oma väärisesemete kindlas kohas hoidmiseks, nii et need kõrvaliste pilkude ja käte eest varjatud oleksid. Relvaomanikud on seadusega kohustatud oma relva seifis hoidma. Ettevõtted kasutavad seife tihti aga hoopis oluliste dokumentide hoiustamiseks. Kuid mille järgi tuleks seifi valida ja mis on nende erinevused?

 • Ma tahan seda seljakotti!

  Kuupäev: 13.10.2020
  Autor:

  Kui oled seljakotiusku, siis oleme kindlad, et tahad XD Designi seljakotti endale lihtsalt seepärast, et selle disain on nii lahe. Aga mis peamine – XD Designi kotid on väga turvalised ja praktilised. Täielik unistuste seljakoti kombo! Mismoodi saab üks seljakott olla turvaline ehk mis on need põhjused, miks võid osta XD Designi kahte populaarsemat seljakotti G4Si e-poest, saad teada nüüd ja kohe.

 • Turvalisus muutunud maailmas: G4Si palaviku tuvastamise integreeritud lahendus

  Kuupäev: 13.05.2020
  Autor: G4S

  Maailmas möllab uus koroonaviirus. Paljudes riikides on välja kuulutatud eriolukord. G4S tegutseb täna eelkõige selle nimel, et meie kõikide turvalisus oleks tagatud nii eriolukorras kui ka eriolukorra järgselt. Peab kahjuks tõdema, et olukorrani, kui koroonaviirus meid kedagi enam ei ohusta, jääb veel pikk tee käia. Soovime, et tekkinud olukorrast võetaks õppust ka tuleviku tarbeks ja oleksime kõik sarnasteks olukordadeks paremini ette valmistatud.

 • Veebiseminar: Kõik kraadivad!

  Kuupäev: 13.05.2020
  Autor: G4S

  Turvalisus on saanud tänasel päeval palju laiema tähenduse kui mõne kuu eest. Enam ei tähenda turvaline keskkond pelgalt parimat videovalvesüsteemi.

« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  | Next »