Sinu eest valvel!

Turvasoovitused

 • Kas tunned end teenindajana turvaliselt?

  Kuupäev: 09.09.2019
  Autor: Artur Rinne, koolituste projektijuht

  Kuidas toime tulla ootamatute olukordadega? Kuidas ära tunda ohumärke? Jagame nõu, kuidas võimaliku ründe puhul toimida.

 • Milline turvakaamera soetada?

  Kuupäev: 31.07.2019
  Autor: Joonas Alliksaar / geenius.ee

  Turvakaameratel on palju erinevusi ja omadusi, mida tuleb valikul arvesse võtta. Mart Veebel annab nõu, millist kaamerat valida.

 • Vinguanduri paigaldamisel järgi alati kasutusjuhendit, mitte rahvatarkust

  Kuupäev: 15.11.2018
  Autor:

  Viimastel nädalatel on meieni jõudnud väga palju vastuolulisi väiteid seoses vingugaasi ja vinguandurite paigaldamisega (sealhulgas riigiametnike poolt). Seetõttu panime kirja kõik vajaliku, mida sel teemal tarvis teada on. Kõige tähtsam on põhimõte, et andur tuleb alati paigaldada vastavalt tootja antud juhistele ehk iga seadme puhul tuleb vaadata kasutusjuhendit ja sellest ka lähtuda. Tootja juhiseid eirates luuakse olukord, kus ohu korral ei pruugi seade probleemist piisavalt kiiresti märku anda.

 • Gaasiandurid ja vinguandurid aitavad ära hoida halvimat

  Kuupäev: 15.10.2018
  Autor: Reimo Raja

  Andurid annavad valju heliga märku siis kui mürgine gaas on eluruumidesse sattunud. Kõige olulisem on seda ennetada ja selleks tuleb gaasiseadmeid regulaarselt hooldada. Samamoodi nagu kord aastas tuleb ahju ja korstna ülevaatamiseks kutsuda korstnapühkija, tuleks gaasiboilerite omanikel lasta spetsialistil gaasiseadmed üle vaadata. Alates 1. jaanuarist 2018 on vingugaasiandur kohustuslik paigaldada sellistesse eluruumidesse, kus on korstnaga ühendatud gaasiseade.

 • Häid nõuandeid valvesüsteemi kasutajale

  Kuupäev: 30.01.2018
  Autor: G4S

  Alati on meeldiv tulla koju teadmisega, et kõik on täpselt samas seisukorras kui lahkudes. Ega asjata öelda, et Sinu kodu on Sinu kindlus. Olles valinud G4S Koduvalve, oled teinud suure sammu, kaitsmaks oma kodu nii sissetungide kui ka paljude teiste ohtude eest.

« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8  | Next »