Sinu eest valvel!

Turvasoovitused

 • Ma tahan seda seljakotti!

  Kuupäev: 13.10.2020
  Autor:

  Kui oled seljakotiusku, siis oleme kindlad, et tahad XD Designi seljakotti endale lihtsalt seepärast, et selle disain on nii lahe. Aga mis peamine – XD Designi kotid on väga turvalised ja praktilised. Täielik unistuste seljakoti kombo! Mismoodi saab üks seljakott olla turvaline ehk mis on need põhjused, miks võid osta XD Designi kahte populaarsemat seljakotti G4Si e-poest, saad teada nüüd ja kohe.

 • Turvalisus muutunud maailmas: G4Si palaviku tuvastamise integreeritud lahendus

  Kuupäev: 13.05.2020
  Autor: G4S

  Maailmas möllab uus koroonaviirus. Paljudes riikides on välja kuulutatud eriolukord. G4S tegutseb täna eelkõige selle nimel, et meie kõikide turvalisus oleks tagatud nii eriolukorras kui ka eriolukorra järgselt. Peab kahjuks tõdema, et olukorrani, kui koroonaviirus meid kedagi enam ei ohusta, jääb veel pikk tee käia. Soovime, et tekkinud olukorrast võetaks õppust ka tuleviku tarbeks ja oleksime kõik sarnasteks olukordadeks paremini ette valmistatud.

 • Veebiseminar: Kõik kraadivad!

  Kuupäev: 13.05.2020
  Autor: G4S

  Turvalisus on saanud tänasel päeval palju laiema tähenduse kui mõne kuu eest. Enam ei tähenda turvaline keskkond pelgalt parimat videovalvesüsteemi.

 • Kas tunned end teenindajana turvaliselt?

  Kuupäev: 09.09.2019
  Autor: Artur Rinne, koolituste projektijuht

  Kuidas toime tulla ootamatute olukordadega? Kuidas ära tunda ohumärke? Jagame nõu, kuidas võimaliku ründe puhul toimida.

 • Milline turvakaamera soetada?

  Kuupäev: 31.07.2019
  Autor: Joonas Alliksaar / geenius.ee

  Turvakaameratel on palju erinevusi ja omadusi, mida tuleb valikul arvesse võtta. Mart Veebel annab nõu, millist kaamerat valida.

« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  | Next »