Lapsed ja noored

Joonistusvõistlus "Veerõõmud ja -ohud suvel"

  • Kuupäev: 24.08.2011
    Autor: Kadi Sumberg

Kuznetsova

29. juunist kuni 12. augustini toimus veeohutuskampaania raames joonistusvõistlus “Veerõõmud ja -ohud suvel”, kus kutsusime lapsi paberile jäädvustama veega seotud rõõme ja muresid. Kokku laekus 17 tööd lastelt vanuses 7 – 12 aastat. Žürii valis võidutööks 11- aastase Darja Kuznetsova joonistuse, kus oli jäädvustatud nii keelatud kui lubatud tegevused rannas. G4S Noorteklubi ja Julged hoolida? meeskond tänab ka staažikat joonistusvõistlusest osavõtjat Sulo Kuulerit vahva töö eest – Sulo pole jätnud vahele ühtegi joonistusvõistlust.

Kuuler

Seekordsetesse laste joonistusesse oli rõõmsate hetkede kõrval pildile jäädvustatud ka Päästeameti selle-aastane sõnum “Kui jood, siis ära uju”. Lisaks purjus peaga ujumise tekstile on lastele meelde jäänud ka lause “Ära hüppa tundmatus kohas vett”.

“Täname kõiki tublisid joonistajad. On tore tõdeda, et ohutuskampaaniad teevad oma tööd õigesti. Laste töödest on näha, et erinevad turvalisusele manitsevad laused on hästi meelde jäänud,” võtab joonistusvõistluse kokku G4S Noorteklubi juht Triin Maripuu.

Kätlin

Reinula

nimeta

nimeta

Kategooriad: Lapsed ja noored   Julged hoolida?  

Kommentaarid

Lisa kommentaar