Lapsed ja noored

Kõige laste- ja noortesõbralikum ettevõte

  • Kuupäev: 08.10.2010
    Autor: Kadi Sumberg

G4S Eesti järjepidev töö laste ja noortega sai ettevõtluspäeval tunnustatud Tallinna linnaisade poolt. Laste- ja noortesõbralikuma ettevõtte auhinna sai G4S Eesti. Auhinda vastu võttes tänas G4S esindaja Andres Lember kogu üldust: ”Kui me aastaid oleme oma tunnustust saanud laste säravatest silmadest, siis täna on meil väga hea meel näha, et seda tööd ja rõõmu on tähele pannud ka laiem avalikkus.”

Tallinna linn tunnustab sügiseti ettevõtluspäeva raames ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid, kes oma tegevusega on elavdanud pealinna majanduskeskkonda. Seitsmendat korda toimuval ettevõtluspäeval jagati auhindu kuues kategoorias. Lisaks anti välja ka kolm eriauhinda. Peaauhinna, kõige vastutustundlikum ettevõte, nominentideks olid lisaks auhinnavõitjale Coca-Cola HBC Eesti AS veel G4S Eesti AS, RMP Eesti OÜ ja Green IT OÜ.

G4S Eesti kutsus 8 aastat tagasi ellu G4S Noorteklubi, kuhu on oodatud kõik 7-15 aastased lapsed, kes soovivad oma vaba aega sisustada aktiivselt ja kasulikult. G4S Noorteklubi märksõnadeks on turvalisus, isetegemine, uued teadmised, põnevus, sõprus, seikluskasvatus, kuritegevuse ennetamine, hea tahe, terve ja sportlik eluviis. Kui alguses alustati oma tegevust ainult Tallinnas, siis tänaseks on klubi jalga kinnitanud juba 8 piirkonnas - Tallinn, Keila, Tabasalu, Haapsalu, Jõhvi Rakvere, Tartu ja Pärnu. Järgmise aasta eesmärgiks on laieneda veelgi.

Kolm aastat tagasi oli G4S Noorteklubi liikmeskond juba nii suur, et tekkis mõte korraldada aasta suurüritus, kuhu noored saaksid kokku tulla ja midagi huvitavat teha. Pandi alus Suur Semu Seiklusele, mis sel aastal päädis kuni 1600 lapse osavõtuga.

G4S Noorteklubil on suur panus ka laste suvede organiseerimisel. Iga aasta korraldatakse töömalevaid, kus klubiliikmed saavad osaleda. Töömalevad on olnud eriti olulised just sel ja eelmisel aastal, mil majanduslik olukord on olnud keeruline. Lastele on töömalev andnud võimaluse teenida oma taskuraha.

Neljandat aastat järjest tunnustab G4S Eesti ka lapselupäästjaid. Teenetemärgi “Vapruse eest” on pälvinud 14 last ja noort, kelle vapper tegevus on päästnud inimelusid.

Kategooriad: Lapsed ja noored   Meie auhinnad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar