Meie töötajad

Märtsikuu tõi rekordiliselt kiitusi

  • Kuupäev: 16.04.2019
    Autor: Esme Kassak

Sel kevadel korraldasime juba viiendat korda kampaania “Märka turvateenindajat!”. Tuttav kampaania võeti seekord eriti soojalt vastu ning tagasisidet jagati aktiivselt. Rõõmu teeb, et kommentaarid on muutunud veelgi sisukamaks, tõstes esile meie kõige tublimad töötajad. Parimatest parimaid täname juba 12. aprillil toimuval tänuüritusel.

Kokku saime üle 300 kiituse ligi 50 erinevalt objektilt, kiita sai 128 töötajat. Kõige rohkem saime tagasisidet Tallinna Lennujaama, ABB, Eesti, Eesti Rahvusraamatukogu ja Stockmanni turvatöötajate kohta. Tagasisidet jagasid lisaks meie kliendi esindajatele töötajad, partnerid ja omakorda kliendi kliendid. See andis võimaluse silma paista ka neil turvatöötajatel, kes objekti eripäradest lähtuvalt ei tegele pidevalt korrarikkujate kinninabimisega. Turvalisust tuleb tagada seevastu igal pool. Nagu üks võrukas kirjutas meile: "Ega see kerge amet ole. Kõik turvatöötajad väärivad kiitust." 

Suur tänu kõigile, kes meie turvatöötajate kohta märtsikuus tagasisidet andsid!
Toome teieni kõige vahvamad kommentaarid.


Andre Aav

ANDRE AAV, Pärnu Keskus
Andre kohta kirjutatud tagasiside on alati pikk ja põhjalik, sest tema abivalmidus ja tubli töö läheb inimestele südame põhjani korda. Andrel on kõigi jaoks silmi ning ta abistab alati, kui saab. Ta on aidanud kino lõppedes lonkava meesterahva lifti, juhatanud teed teisest linnast tulnud külalistele ning aidanud hilistel tulijatel paki kätte saada keskuses olevast pakiautomaadist. Ükskord aga unustati keskuse toidupoodi sülearvuti – ka selle aitas Andre toimetada omanikuni. 

„Olin Pärnu Keskuses ostlemas. Seal olid üsna lärmakad noored, kes ei osanud olla ilusti. Mõtlesin juba, et lähen ise ja ütlen neile midagi, aga siis tuli turvatöötaja. Ta pikka juttu ei teinud nendega ja tundus olevat väga konkreetne. Seal oli vist kaks punti noori. Kui ta ühed välja saatis majast, siis hakkasid need teised lollitama, ja ikka väga ruttu oli seesamune turva tagasi ja saatis need noored samuti välja. Kohe oli palju parem šopata, kui ei kisata looma moodi. Turvatöötajalt ikka väga kiire ja professionaalne töö. Tubli poiss. Jätkaku samas vaimus!


Aare Allingu ja Lee Sarap, foto Gerly Alp/ABB Eesti

LEE SARAP ja AARE ALLINGU, ABB
ABB tiimi silmapaistvaimateks töötajateks on Lee ja Aare, niisamuti saime toredat tagasisidet Signe Jaupi töö kohta. Kõik kommentaarid toovad välja meie töötajate sõbralikkust ja abivalmidust. Aitäh ja jätkake samas vaimus!

„Siia tööle asudes sain nii säravad sõbrad endale. Tööle tulemine on nendega palju meelepärasemaks muutunud. Oskavad alati ka halva tuju suurepäraseks muuta! Parimad!“
„Aare ja Lee võtavad igal hommikul rõõmsalt ja abivalmilt vastu – hoolimata sellest, kui tusane sa ise oled. Murede korral aitavad nad asjatundlikult ja kannatlikult. Inimlikkus ja hoolivus on neid hästi iseloomustavad sõnad. Selle 6-aastase kogemuse jooksul on nad olnud parimad turvateenindajad siin tehases.“
„Majja sisenedes rõõmsalt tervitamas, majast lahkudes midagi ilusat soovides. Kui vaja abi, siis alati aitavad, pakuvad lahendusi. Suurepärane meeskond ja usaldusväärsed kolleegid.“

PAVEL LOBIN, Elva Konsum
Ehkki Pavel on meil tööl vaid esimesi kuid, on ta juba võitnud elvakate südame. Kommentaarid räägivad enda eest:

„Kõige abivalmim ja hoolivam turvamees, kelle jaoks töö on justkui hobi. Lisaks kaupluse turvamisele aitab ta alati külastajaid ja vajadusel nõustab ostlemisel. Tema tööle asumisest on ka Elva Coopi esine muutunud puhtamaks, sest noorte ja joodikute jõugud ei tule kaupluse ette enam kogunema. Pavel on silmapaistev ka oma suurepärase füüsilise vormiga. Elvalased tunnevad teda kui kartmatut talisuplejat ning nii mõnelegi noormehele teeb ta lõuatõstes silmad ette:)“

LIISA KALDA, Sakreti ehitussegude tehas Mäos
Omavahel on öeldud, et Liisa on veoautojuhtide hirm, sest nõuab väga rangelt kauba ettenäitamist, samas jäädes alati viisakaks ja selgitades oma tööpõhimõtteid. Liisa põhjalikkust ilmestab hästi üks aastatagune seik, mil ta oli kontrollimas veoautos kaupa, aga teda mitte märganud juht hakkas juba sõitma, Liisa kastis. Õnneks auto siiski väravast välja ei saanud, kuna tõkkepuu avamiseks oli vaja turvatöötajat.

“Liisa on sõbralik ja rõõmsameelne. Teeb kohe kõigil hommikul tuju heaks. Aitab alati teisi, kui saab. Teeb alati rohkem, kui ta peaks. Vajadusel jääb kauemaks, kontrollib alati korralikult kõik üle. Ühel päeval avastas, et terve rekka on valesti laetud, kuigi lehtede järgi oli asi õige (eelmine päev oli sama koorem välja läinud). Ta otsustas, et läheb küsib üle, ja selgus, et oligi vale leht väljastatud kontorist. Tänu sellele saadi kiiresti koorem ringi vahetatud ja läks õige kaup välja.”

MARIKA ABNER, Jüri Gümnaasium
G4Sis üle 20 aasta töötanud Marika Abner on poole sest ajast olnud administraator Jüri Gümnaasiumis. Hea töö tunnustuseks esitas kool ta sügisel Aasta Õpetaja konkursile hariduse sõbra kategoorias ning ta osutus maakondlikuks finalistiks. „Märka turvateenindajat!“ kampaania on toonud Marika kohta tagasisidet tervelt kooliperelt.

“Marika on väga korrektne, kohusetundlik ja abivalmis. Lisaks turvatöötaja ülesannetele on ta igapäevaselt toeks ja julgustajaks kõigile Jüri Gümnaasiumi lastele, kes seda vajavad. Marika märkab alati, kui mõni laps on kurb, eksinud, haiget saanud või mõni muu mure. Marika kohalolek muudab koolimaja turvalisemaks ja rahulikumaks paigaks ja tänu sellele saavad õpetajad teha oma tööd rahulikuma südamega ja laste koolirõõm on suurem.”
„Meie kooli turvateenindaja on väga abivalmis ja lahke. Samas, kui on vaja, on ta õiges kohas karm ja temale saab loota alati. Ta liigub väga palju majas ringi ja märkab erinevaid asju ja olukordi.“

MAIE PAJU, Stockmanni kaubamaja
Stockmanni objektivanemana jääb Maie tihtipeale ehk varju, kuna juhina tõstab ta pigem teisi esile. Aga eks hea tiim olegi nii hea, kui on juht selle eesotsas! Märtsi alguses sai kaubamaja kätte tänu Maie ja kolleegi Olga Kulešova heale tööle sarivarga, kelle tehtud kahju oli keskuse rentnikule 3000 eurot. Tagasisidet Maie kohta on veelgi:

„Väga sõbralik ja asjatundlik turvanaine. Aitas mul üles leida õige osakonna ja toote ka. Väga meeldiv nii inimese kui ka teenindajana.“
„Viisakas, sõbralik, vastutustundlik. Paljud võiksid olla sellised nagu tema.“
„Pikaajalise kogemusega, aktiivse ja positiivse hoiakuga töötaja. Alati valmis tegutsema, klientidest hooliv. Hoiab oma fookuse just seal, kus seda töökohustustest lähtuvalt kõige enam vaja.“

JÜRI KALJU, Tallinna Lennujaam
Jüri on see mees, kes loob korda lennujaama parklas ja rivistab taksod üles nii, nagu ette nähtud. Kui kõik lennud saabuvad, eriti öösiti, siis on tööd palju, et reisist väsinud inimesed ruttu taksoga kodu poole saaksid asuda. Teha kõiki sellistel hetkedel rõõmsaks on võimatu, ometi oleme Jüri kohta just selliste situatsiooni põhjal saanud positiivset tagasisidet.

„Oma ala professionaal, kes teeb tööd südamega ja rohkemgi veel, kui nõutud.“
„Lennujaama parklas oli mul äärmiselt hea kogemus teie töötajaga. Tulin öösel ühe paiku lennukilt ja kuna sõidan firmakaardiga, siis sain vaid Tallinki takso valida. Kõik ees olevad taksod olid aga teise firma omad. Teie töötaja pakkus mulle kiiret ja professionaalset abi õige takso leidmisel. Aitäh! Väsinud reisijale oli see väga abiks.“


Marek Kutepov, foto Esme Kassak/G4S

MAREK KUTEPOV, Eesti Rahvusraamatukogu
Marek on juba mitu head aastat olnud raamatukogu objektijuht, tundes tähtsat hoonet kui oma viit sõrme. Asjaliku tööga, viisaka suhtlemise ja laheda huumorimeelega on ta võitnud paljude raamatukogu töötajate südame.

"Marek on ametipostil alati viisakas, soliidne, väärikas ja professionaalne. Kohe kindel ja kaitstud tunne poeb sisse teda raamatukogu peal silmates. Samas on ta inimesena äärmiselt abivalmis, vastutulelik ja hea naljasoonega. Temast on saanud omamoodi meie osakonna maskott, kuna ta on kaasa löönud meie meeleolukates ühistegemistes. Ta oskab ka turvatöötaja rolli peene huumoritundega suhtuda. Marek on igal juhul väärt tunnustamist ja esile tõstmist! Julgen rääkida paljude eest, raamatukogutöötajate seas on ta väga hinnatud ja armastatud kolleeg."
"Oma ala proff. Asjalik, konkreetne, inimliku suhtumisega, hea huumorimeelega. Mees omal kohal! Kindlasti parim!"


Triinu Sarv, foto Esme Kassak/G4S

TRIINU SARV, Solarise keskus
Triinu töötab G4Sis poolteist aastat ning turvatööd tegema tulles oligi tema kindel soov just Solarise keskuses töötada. Üks tema sala eesmärke oli liikumisega end heasse vormi saada (ja seda on ta ka teinud!), ent ühtlasi on ta saanud väga hästi hakkama korra loomisega ning silma paistnud hea teenindusega. Aasta alguses valiti Triinu Solarise aasta parimate töötajate tänuüritusel keskuse üheks parimaks teenindajaks. Hea teeninduse kuu tõi Triinu kohta positiivset tagasisidet vaid juurde.

"Triinut märkasin ma kohe, kui Solarise keskusesse tööle asusin. Tõenäoliselt esmalt lihtsalt seetõttu, et tegemist oli toreda naisterahvaga. Töötades Solarises sai üsna kiiresti selgeks, et tegemist on äärmiselt professionaalse turvatöötajaga. Tema kiire ning loomulik reageerimine on tänuväärne. Üleüldiselt on Solarise keskuse turvatöötajad kõrgel tasemel ning igapäevaselt tööl olla väga turvaline. Lisaks turvalisusele on nad abiks ka igapäevaste lihtsate ülesannetega, nagu seda on klientide juhatamine ning juhendamine. Solarise keskuse turvatöötajatel on hea suhtlemisoskus ning nad on äärmiselt abivalmid."
"Alati positiivse suhtumisega ning abivalmis ka siis, kui see tema tööülesannete hulka ei kuulu."

KRISTI PLOOM, Telia
Kristi on ametis vastutusrohkel kohal administraatori ja turvatöötajana Telias. Ühelt poolt on ses ametis tarvis hästi orienteeruda turvatehnoloogilises maailmas, teisalt olla hea suhtleja. 
„Parim turvatöötaja maamunal! Abivalmis, rõõmus ja täielik oma ala professionaal.“
“Kristi on asjalik ja rõõmsameelne. Sõbralik, aga samas ka väga konkreetne ja julge, kui on vaja tagada töötajate vara turvalisus.”

JELENA ALEKSEJEVA, Balti Jaama turg
Jelena töötab G4Sis alates 2017. aasta maikuust ja kohe algusest peale Balti Jaama turul. Tegemist on keeruka objektiga, mida külastab värvikas läbilõige inimesi. Kõigiga tuleb ühtviisi viisakalt hakkama saada ning tagada kauplejate ja ostlejate turvalisus. Jelena hea töö on ka kliendile silma hakanud:
„Järjepidev korrektsus ja delikaatsus igapäevases töös. Järgib täpselt tööd puudutavaid eeskirju ja on tähelepanelik ümbritseva suhtes. Jelena suhtleb nõudlikult, aga meeldivalt klientidega, on hoolitsetud välimusega. Säilitab tasakaalu kriitilises situatsioonis ja erakorralise juhtumi puhul. On abivalmis ja koostööaldis. Teeb ka omapoolseid ettepanekuid objekti paremaks turvamiseks. Ei lobise niisama, vaid on alati töölainel.“

SVYATOSLAV MAYER, Metro Plaza
Svyatoslav on ametis esinduslikus büroohoones Tallinna kesklinnas, Metro Plazas. Hoones on väga erinevad rentnikud ja Svyatoslav leiab kõigiga ühise keele. Tagasisidet tema kohta tuli eesti, inglise ja vene keeles. 
„Väga sõbralik ja alati abistab, kui saab. Meeldiv inimene.“
„Väga abivalmis ja vastutulelik kolleeg. Tänan suurepärase koostöö eest!“
„Väga sõbralik ja abistab igas olukorras.“

ALAIN AMELJUŠENKO, Haigekassa
Alain on töötanud Haigekassas aasta aega ja tõestanud end kui silmapaistev turvatöötaja-administraator. Alain on iseloomult rahulik ja tasakaalukas, samas on ta hea suhtleja ning tal on hea võime asju märgata. Kui Alain on pikemalt ära pidanud olema, siis kliendi kontaktisik on küsinud rohkem kui korra, et millal ta jälle tööl on.  Alaini kohta kirjutati nii:
„Väga tubli, meeldiv, abivalmis turvatöötaja. Toreda huumorisoonega. Alati kui ta tööl, siis on teadmine, et mingeid jamasid ei tule, sest ta oskab oma tööd. Pingsas olukorras ei jookse kokku.“

HEIDI MURDLA, Tallinna Lennujaam
Heidi on G4Sis lennujulgestajana ametis aastast 2012. Heidi on väliselt teeninduses pigem meeldivalt tagasihoidlik, mistõttu suudab alati jääda igas olukorras rahulikuks. Ta teeb oma tööd korrektselt ning põhjalikult. Heidi kohta kirjutati nii:
„Turvateenindaja oli väga viisakas ja sõbralik.“
„Särav ja alati naeratav olek.“

ERIKA KÜTTIS, Tallinna Lennujaam
Erika töötab meil aastast 2018. Lühikese ajaga on ta tõestanud, et talle meeldib väga töötada lennujulgestajana. Teenindades on ta alati meeldiv ja viisakas ning ei unusta, et teenindusprotsessis on kontakti lõpetamisel hüvastijätt sama tähtis kui kontakti alustamisel tervitus. Erika kohta kirjutati nii:
„Hommikul sõites Stockholmi oli palju rahvast, kuid ta suutis kotte läbi vaadates kõiki tervitada ning lisaks soovida kõigile kena reisi või päeva. Tegi hommiku rõõmsamaks.“

KEIVI KANGUR, Tallinna Lennujaam
Keivi on lennujaamas tööl aastast 2016. Keivi suudab igas olukorras naeratada ning temast õhkub positiivsust. Tööülesandeid täites on ta alati väga abivalmis ning lisaks kõigele ka kannatlik ja kiire.  Keivi kohta kirjutati nii:
„Abivalmis, sõbralik teenindaja.“

Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar