Meie töötajad

Tunnusta turvateenindajat!

  • Kuupäev: 23.02.2018
    Autor: G4S Eesti

Märts on hea teeninduse kuu ning seda ka G4Sis. Juba neljandat aastat kutsume "Märka turvateenindajat!" kampaania raames tunnustama tublisid turvateenindajaid. Saadud tagasiside põhjal selgitame välja tublimad töötajad ning täname neid aprilli lõpus toimuval tänuüritusel.

Turvatöötajalt oodatakse lisaks professionaalsele tööle sõbralikku ja asjalikku suhtumist. Sõbralik ja viisakas olek on aidanud nii mõnegi keerulise olukorra kiirelt lahendada või sootuks ära hoida. Selleks, et lisaks asjatundlikule turvatöö tegemisele oleksime head suhtlejad ja osavad klienditeenindajad, saad aga ka sina kliendina kaasa aidata, andes meile asjakohast tagasisidet.

Tagasisidet saad anda just sulle sobival viisil: võid seda teha G4S Eesti Facebooki lehel, kommenteerida siinsamas lehel, saata kiri g4s@ee.g4s.com  või täita spetsiaalne ankeet meie lehel. Kõigi nende vahel, kes jätavad ka enda kontaktandmed, loosime G4Si meeneid. Omalt poolt võtame parimate turvateenindajate väljaselgitamisel tänavu esimest korda arvesse ka Soovitusindeksi kaudu laekuvat tagasisidet.

Millist tagasisidet hiljaaegu aga saanud oleme? Jagame meelsasti:

Ene Tari, turvatöötaja Balti jaama turul
"Soovin kiita teie töötajat Ene Tari. Ta on väga kena inimene, alati rõõmus ja naeratab inimestele. Minu meelest on ta üks rõõmsamaid ja kenamaid turvatöötajaid, keda ma Tallinnas üldse olen näinud," kirjutas meile Facebooki vahendusel Oleg.

Joe Kõrgemaa, tehnik Lääne piirkonnas
"Meie asutuse seadmeid hooldab väga professionaalne, hoolas ja täpne tehnik. Meeldiv suhtleja, töötab märkamatult, tunneb maja plaani ja seadmete paiknemist. Seadmete hooldusel põhjalik ja hoolas. ATS-i hooldusel arvestab asutuse omapäraga (väikesed lapsed) ja ei käivita asjatult ning ootamatult alarmkellasid. Planeerib vajalikud toimingud arvestades laste päevareziimi," kirjutas meile ühe Pärnumaal asuva lasteaia kontaktisik Soovitusindeksi vahendusel.

Mary-Liis Moorbach, turvatöötaja
"Täname Mary-Liisi suurepärase töö eest. Ta on tõesti eriline, kõik saalid /---/ tulekud ja minekud on kontrolli all. Tõesti väga meeldiv ja super töötaja," kirjutati meile Eesti Haigekassast.

Tagasisidet ootame patrullide ja erinevate objektide turvatöötajate kohta, turvatehnikute, lennujulgestajate ja häirejuhtimise spetsialistide kohta, sularahavedajate ja infokaitse spetsialistide kohta. Sõnaga, kõigi G4Si töötajate kohta, kellega kliendid kokku puutuvad, olgu siis silmast silma, telefonitsi, meili teel või iseteeninduskeskkonna vahendusel.

Anna meile tagasisidet ja osale G4Si meenete loosimises!

"Märka turvateenindajat!" kampaania kestab 26. veebruarist kuni 2. aprillini. Kõigi sel perioodil turvateenindajate kohta tagasisidet andnud inimeste vahel loosime välja G4Si logoga meeneid. "Märka turvateenindajat!" kampaania raames esile tõstetud töötajaid täname 20. aprillil toimuval G4Si I kvartali parimate töötajate tänuüritusel.

Tagasisidet ootame ka pärast kampaania lõppu, sest peame head klienditeenindust oma ettevõttes väga oluliseks. Seejuures oleme tänulikud ka selliste kogemuste jagamise eest, kus meil on veel arenguruumi. Omalt poolt lubame, et sinu head sõnad jõuavad töötajani ja ka teiste kolleegideni. Seevastu muredele püüame koheselt lahenduse leida.

Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar