Meie töötajad

"Märka turvateenindajat!" tagasisidet

  • Kuupäev: 27.03.2017
    Autor: Britta Peiker, Esme Kassak

“Märka turvateenindajat!” kampaania raames oleme saanud palju tagasisidet meie tublide turvatöötajate kohta. Et mitte neid kiidusõnu mitte vaid endale hoida, jagame neid ka teiega ning loodame, et see julgustab veelgi oma kogemusi ja tänusõnu jagama. Kampaania kestab kuni 10. aprillini.

Seni oleme enim oleme saanud tagasisidet tublide töötajate kohta Keilast, Eesti Rahvusraamatukogust ja Eesti Loto Majast:

Jaanika Venkova, Eesti Loto Maja
“Neiu Eesti Lotos on väga vastutustundlik ja meeldiv suhtleja! Oleks kõik teenindajad sellised!” (Jaanika Venkova, Eesti Loto Maja)

Marek Kutepov, Eesti Rahvusraamatukogu
"Tunnustan Marek Kutepovit, kes on lisaks professionaalsele tööle osa Rahvusraamatukogu kollektiivi kambavaimust. Mareki huumorimeel ja tähelepanelikkus on teinud rõõmsakamaks paljude Rahvusraamatukogu töötajate päeva :)" (Marek Kutepov, Rahvusraamatukogu)

Tegelikult on kiidetud tervet Rahvusraamatukogu turvatiimi, mida Marek juhib, nii nimeliselt kui ka üheskoos ja see teeb meile väga suurt rõõmu.

Ronald Plees ja Margit Pihlamets, Keila patrull
"Sooviksin kiita Keila patrulli turvatöötajat Ronaldit. Turvatöötaja on väga abivalmis ja aitab meie töötajaid alati, kui noored korda rikuvad ning lahkuda ei soovi. Samuti saame temalt alati nõu ja abi küsida."

"Sooviksin kiita Keila patrulli kõige meeldivamat ja toredamat turvatöötajat. Aitab alati hädasolijaid ja kutsub korrale korrarikkujaid. Aitäh, et oled meie väikest linna turvamas, Margit!"

Kuid kiita ei ole saanud ainult nende kolme objekti töötajad, vaid ka teised:

Ere Pärn, Pärnu keskus
"Väga meeldiv turvatöötaja. Jäänud väga hästi silma oma töökuse ja õiglusega. Hea meel, et leidub ka selliseid meeldivaid ja õiglaseid turvatöötajaid! Aitäh!"

Kuno Piilbaum, Tartu lennujaam
"Tartu Lennujaama turvamees. Väga asjalik ja nõudlik, kuid samas väga sõbralik ja tore mees.. Kahju, et selliseid mehi nii vähe on..."

Ene Tari, Tallinna Ülikool
"Tallinna Ülikooli turvateenindaja Ene Tari on nagu ülikooli ema. Ta asjatab alati ringi, aitab abivajajaid ning kutsub korrale need, kes reegleid rikuvad."

Vahur Truupõld, Telia
"Väga sõbralik, abivalmis, viisakas ja kogu aeg heas tujus. Parim turvatöötaja, keda ma olen elus näinud!"

Jaan Lillemäe, Tallinna Bussijaam
"Ta on alati igal pool. Lahendab olukorrad delikaatselt, viisakalt ja rahulikult. Abistab kõiki, nii töötajaid kui ka ootseaalis ja õuealal olijaid, vastates küsimustele, olles tähelepanelik, suunates probleemsetele kohtadele. Näeb, kuuleb ja ütleb."

On rõõm lugeda nii sooje ja häid sõnu meie töötajate kohta ja kuna pikendasime kampaaniat nädala võrra, 10. aprillini, siis innustame ka teid head sõna levitama ning turvatöötajat märkama! Loe lisaks: http://www.g4s.ee/turvateenindaja.

Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

  • Kiipus Tõnu | 01.04.2022
    Viruveres Plywood väravas teie töötaja Riina .Väga sõbralik abivalmis,heas tujus kogu aeg.
Lisa kommentaar