Sinu eest valvel!

Meie töötajad

Töö kooli kõrvalt: kuidas ja miks?

  • Kuupäev: 13.10.2015
    Autor: Reimo Raja
G4S Eesti mitmed töötajad on mõneks ajaks suutnud ühendada töö ja õppimise. Seda võimaldab eelkõige paindlik graafik ning ka oma tunniplaani etteteadmine. Uurisime Kersti Kuke käest, mis teda paelub kooli kõrvalt tehtavas töös G4S Eestis.

Kersti KukkKersti Kukk õpib Tallinna Majanduskoolis turundusspetsialistiks ja on Ülemiste keskuses G4S turvatöötaja, täites kaubanduskeskuses erinevaid tööülesandeid. Küsisime temalt, miks ta just sellise ameti on valinud. Kersti sõnul on tal paindlik töögraafik ja turvatöö kaubandussektoris pakub piisavalt vaheldust – saab valvata korda saali peal, aidata inimesi infolauas või olla abiks garderoobis.

Ka sõpradele on Kersti G4Sis töötamist soovitanud, sest suures ettevõttes on palju arenguvõimalusi. Õppides turundusspetsialistiks õnnestus Kerstil möödunud kevadel just G4Si turundusosakonnas läbida ka kooliks vajalik praktika. Kelleks ta ametilt tulevikus saab, ta veel ei oska öelda, kuid momendil on ta tööl käimise ja õppimise ühendamisega igati rahul. Seda aga teab ta kindlalt, et pärast majanduskooli lõpetamist sooviks ta ka ülikooli minna.

Kui soovid leida kooli kõrvalt paindliku graafikuga tööd, siis võta meiega ühendust telefonil 13322 või kirjuta personal@ee.g4s.com.

Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar