Sinu eest valvel!

Meie töötajad

G4S: Märka TURVATEENINDAJAT!

  • Kuupäev: 02.03.2015
    Autor: G4S
Märtsis korraldab G4S esmakordselt kampaania, mille sõnumiks on „Märka turvateenindajat!". Kampaania raames kutsub turvakontsern üles tunnustama turvavaldkonnas töötavaid inimesi ning jagama G4Si töötajatega seotud klienditeeninduslikke kogemusi.Märtsis toimub traditsiooniline Hea Teeninduse Kuu kampaania ning enamik teenindusettevõtteid soovib selle raames tõsta esile oma töötajaid. AS G4S Eesti juhatuse esimees Priit Sarapuu sõnas, et suurima turvaettevõtte esindajana peab oma kohuseks teiste hulgas üles kutsuda märkama ka turvateenindajate panust. „Turvavaldkonnas töötab ligi 400 tehnikut ning 4900 turvatöötajat, kelle töö ja hea teenindus annavad meile kõigile suurema turvatunde," ütles Priit Sarapuu.

„Kui seni on turvavaldkonnas töötavaid harjutud nägema eelkõige korrakaitsja rollis, siis üha olulisemaks on muutunud nende roll teenindajana. Hea suhtlemisoskus aitab saada ka rohkem infot, mis on oluline nii mõnegi ebasoovitava olukorra ennetamisel, olgu selleks üksikisiku kodu turvalisus või terve kaubanduskeskuse ohutus. Tänu sellele hoiavad turvateenindajad palju rikkumisi ära juba eos. Kutsun üles märkama turvavaldkonnas töötavaid inimesi ning tunnustama nende head tööd," lisas Priit Sarapuu.

G4S soovib saada parima teenindusega ettevõtete esikümnesse. Selle nimel oleme käivitanud uued personali koolitusprogrammid, panustame etapiviisiliselt töötajate motivatsioonisüsteemi ning monitoorime teeninduse kvaliteeti soovitusindeksi abil. Paremaks teenindajaks arenemisel on aus tagasiside väga oluline ja seetõttu palume jagada G4Siga nii häid kui soovida jätnud klienditeeninduslikke kogemusi.

Tagasisidet G4Si töötajate – tehnikute, turvatöötajate, lennujulgestajate ning sularahavedajate – kohta saab jagada turvafirma kodulehe kaudu www.g4s.ee/turvateenindaja.

Kõigi märtsis „Märka turvateenindaja" kampaania raames tagasiside andnute vahel loosime välja kodu turvalisusega seotud kingitusi.


Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar