Meie töötajad

Algas üle-eestiline G4Si ettevõtete töötajate rahulolu-uuring

  • Kuupäev: 11.03.2013
    Autor: Ille Einmann
rahulolu-uuringu pilt

Taaskord, üle kahe aasta, korraldab G4S oma töötajate seas töötajate töörahulolu ja pühendumist analüüsiva uuringu. Uuring viiakse läbi kõikides maades, globaalselt, kus G4S esindatud on. Töötajate pühendumine tööle ja rahulolu tööga on ettevõttele oluline kuivõrd see mõjutab ettevõtte käekäiku.

Info põhjal, mida küsime, saame terviklikuma ülevaate - kus me tööandjana olme tugevamad ja millised on küsimused, millega tulevikus senisest rohkem tegelema peame. Töötajate tagasiside aitab organisatsiooni paremini juhtida ning töötajate rahulolu määra tõsta. Saadud andmeid kasutamegi selleks edasiste tegevuste kavandamisel.

Eesti ühe suurema tööandjana on rahulolu-uuringute korraldamise kogemus meil juba pikaajaline. Aasta-aastalt oleme uuringu sihtgruppi laiendanud. Nagu möödunud korral, viiakse ka sel aastal G4S Eestis uuring läbi kontserni-üleselt ja uuringus osalemise kutse saavad kõik meie kontserni töötajad.

Uuringut ei vii me läbi ise, vaid oleme selle vastutusrikka ülesande seekord andnud hindamiskeskusele Tripod. Uuringu tulemustest koondülevaate saame aprillis ja anname selle kohta tagasiside ka töötajatele.


Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar