Meie töötajad

Vabandame meie töötaja lubamatu käitumise pärast

  • Kuupäev: 27.02.2013
    Autor: G4S
Täna öösel leidis Tallinnas aset äärmiselt kahetsusväärne juhtum, kus meie juhtimiskeskuse turvatöötaja eksis rängalt nii seaduse kui inimlikkuse põhimõtete vastu.

27. veebruaril kell 2:34 sai G4Si patrullekipaaž väljakutse Narva maanteel asuvasse panga iseteeninduskontorisse seoses seal viibivate ebasoovitavate isikutega. Öö jooksul tuli sarnaseid väljakutseid samasse kontorisse mitmeid. Kõnealusest iseteeninduspunktist toimetati öö jooksul ebasoovitavaid isikuid välja viiel korral. Ühel väljakutsetest kodutuid korrale kutsumas käinud patrullekipaaži turvatöötaja kaotas enesevalitsuse ning kasutas kahe naisterahva suhtes füüsilist vägivalda. Kohale kutsutud meedikud andsid kodututele esmaabi, haiglasse toimetamist kannatanud ei vajanud. Naisi peksnud turvatöötaja suhtes on alustatud kriminaalmenetlus kehalist väärkohtlemist käsitleva paragrahvi järgi.

Suhtume antud juhtumisse äärmiselt tõsiselt. Töösuhe vägivalda kasutanud turvatöötajaga lõpetatati usalduse kaotuse ja katseaja mitteläbimise tõttu.

AS G4S Eesti valvedivisjoni direktor Villu Õuna sõnul tegemist on kahetsusväärse juhtumiga: „Meie töötaja käitus lubamatult. Turvatöötaja amet eeldab kõrget pingetaluvust ning oskust lahendada konfliktseid olukordi seadusega ettenähtud piirides ja vahenditega. Antud juhul on meie turvatöötaja eksinud nii inimesena, kui ka korda tagava ametiisikuna. Vabandan siiralt meie töötaja lubamatu käitumise pärast nii kannatanute, kliendi kui ka üldsuse ees."

logo
Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

  • G4S | 22.04.2013
    Tere Kas võiksite täpsustada: kus, millal ning millistel asjaoludel mainitud juhtum aset leidis? Nii saame parema pildi sellest, mis juhtus ning kas tegemist võis olla meie töötaja eksimusega. Lugupidamisega G4S kysimused@ee.g4s.com
  • Khristian | 20.04.2013
    Kogesin ka täna seda, kuidas G4S-i töötaja murdus ja hakkas jõudu kasutama.
Lisa kommentaar