Meie töötajad

Tänuavaldus meie turvatöötajale

  • Kuupäev: 08.08.2011
    Autor: Kadi Sumberg

G4S Eesti kontorisse saabus südantsoojendav kiri linnakodanikult, kes tänab G4S kaubandusobjektide turvatöötajat Oleg Avguzev´it oma mehe elu päästmise eest. Emotsioon sellest kirjast oli nii tugev, et ei saanud seda oma lugejatega jagamata jätta.

Oleg Avguzev on alles hiljuti G4Si tööle asunud, tehes oma igapäevast turvatööd kolmel erineval kaubandusobjektil. Ta on väga kiiresti töökeskkonda sulandunud ning lühikese ajaga pälvinud tähelepanu ka tööpostil.

Avaldame Asta kirja muutmata kujul:

Tere. Olen 64a naine ja tahaks tänada teie firmat ja teie turvatöötajat tänu kellele mu mees veel täna elus on. nimelt täna õhtul mustakivi peatuses seisnud kukkus mu mees kokku ja ei hinganud enam. minu appikarjete peale jooksis mu juurde üks noormees kes katsudes mu mehe pulssi hakkas mehele kohe kuntsliku hingamist tegema. ta andis mulle oma telefoni et ma saaksin kiirabisse helistada. ja kuni kiirabi saabumiseni tegi ta mu mehele kuntsliku hingamist. hiljem haiglas öeldi mulle et kui mitte see noormees oleks mu mees surnud olnud. ma tean et selle noormehe nimi oli oleg perekonna nimi oli tal hästi keeruline arbusov avgursov kahjuks ei jäänud meelde. tal kukkus töötõend maha kui ta mu meest elustas. suure ähmiga jäi mul meelde ainult ta ees nimi ja firmanimi. võibolla teil on võimalik teda minu poolt tänada sest ma ise märganud seda teha suure ähmi tõttu. öelge palun et asta tänab teda Ma tänan teie firmat et olete üles kasvatanud nii tublid töötajad jumal hoidku teid teie tegemistes ja saavutustes jumal kaitsku teid kõige halva ja kurja eest. tänan teid veelkord.

Lugupidamisega,

Asta Mölder
bus stop
Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar