Meie töötajad

Meie töötaja Eesti Talendis

  • Kuupäev: 26.11.2010
    Autor: Julia Garanža

G4S on Eesti suurim turvaettevõte, kus töötab suur hulk erinevaid inimesi. Nad hoolitsevad lennueelse julgestuskontrolli eest, püüavad vargaid, vastutavad suurürituste turvalisuse eest, loovad keerukaid tehnilisi turvalahendusi ja teevad palju muud huvitavat. Põnevaid lugusid meie inimeste töödest ja hobidest saate edaspidi lugeda rubriigist “meie töötajad”. Saagem tuttavaks!

Anatoli Jevstratov on 21-aastane Tallinna noormees, kes töötab G4Sis turvatöötajana. Anatoli tööpostiks on Tallinna Torupilli Selver. Noormehel on ka üks suur harrastus – muusika, millele kuulub ta vaba aeg ja süda. Tänu vahetustega turvatööle on tal võimalik pühenduda muusikale ning tulevikus alustada õpinguid.

Hiljuti sai Anatoli rõõmustava uudise, et pääses TV3 “Eesti Talendi” 30 finalisti hulka. Kui võtta arvesse, et talendi-tiitli jahtijaid oli üle 500, on meie mehel läinud enam kui hästi. Talendisaates esines Anatoli rokiliku ballaadiga, kuid poolfinaalis tahab ta üllatada hoopis uue žanriga.

Anatoli Jevstratov

Kui Anatoli peaks võitma, seab ta uuesti sammud Georg Otsa-nimelisse muusikakooli. Vaatamata hiljutisele ebaõnnestumisele sisseastumisel, ei jäta noormees jonni. Anatoli loodab, et edu Talendisaates suurendab tema šansse õpinguteks menukas muusikakoolis.

9-aastaselt jäi Anatoli koos 6 õe-vennaga orvuks. Kuni täisealiseks saamiseni elas ta Peeteli kiriku koguduse peres. Kuigi side õdede-vendadega kadus lapsepõlves, loodab Anatoli neid tulevikus leida. Talendisaates osalemine on hea võimalus endast märku anda.

Vaata Anatoli esinemist siit.

Järgmine talendisaade on TV3 eetris laupäeval, 27. novembril kell 19.30, kus valitakse poolfinaali pääsevad esinejad. Haarake siis kõik telefonid pihku ja hääletage oma lemmiku poolt.

Saate „Eesti talent“ peaauhind on 250 000 krooni ning võitja selgub jõuludeks.

Kategooriad: Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar