Meie kliendid


"Tore, et tehnikul olid kaasas vahetusjalanõud!"

 • Kuupäev: 22.11.2016
  Autor: Dagmar Pedaja, erakliendihalduse osakonnajuht

G4Si III kvartali soovitusindeksi eesmärk oli 41% ja see ka perioodi lõpuks saavutati. Teise kvartali tulemusega võrreldes on üldine tulemus veidi madalam, kuid siiski ületanud 40 protsendi joone ja vastab seatud eesmärkidele.


Erakliendihalduse osakonnajuht Dagmar Pedaja jälgib hoolega soovitusindeksi kasutamist G4Sis. Foto: Esme Kassak/G4S Eesti

Kui süveneda divisjonide eesmärkidesse ja tulemustesse, siis võib täheldada, et mõnes osakonnas on eesmärk eelmise kvartaliga muutunud. Sellega seoses tasub teada, et kvartaalsed eesmärgid seatakse aasta alguses, arvestades sesoonseid eripärasid kogemuse põhjal varasematel aastatel. Samuti tuleb tähele panna, et divisjoni tulemust võib mõjutada ka üksik väga negatiivne tagasiside. Kui eesmärgid kõrvale jätta, siis III kvartalis langes tagasiside konkreetsele teenindussituatsioonile võrreldes eelmise kvartaliga kõigis divisjonides.

Kuidas aga head tulemust saavutada? Kogu aeg tuleb endal meeles hoida, et peame igas kliendikontaktis olema parimad. Tagasisidele tuginedes võib hinde alla viia, kui objektile saadetakse töötaja, keda pole eelnevalt piisavalt põhjalikult taustinfo ja kliendi soovidega kurssi viidud. Kuid hinnet võib mõjutada ka selline situatsioon, kus töötaja teeb oma tööd küll professionaalselt, kuid käitub mittekohaselt, näiteks halvustades kedagi. G4Si üheks põhimõtteks on suhtuda kõigisse aususe ja austusega.

Miks peaks pingutama? Hea kliendikogemus kujuneb hulgast pisiasjadest ning igal inimesel, kes kliendiga kokku puutub, on selles suur roll. Hea kogemus levib suust suhu, nagu paraku ka halb kogemus. Lisaks on aga enamiku G4Si töötajate sissetulek seotud soovitusindeksi tulemusega.

Mida aga kliendid hindavad kõrgelt? Kõige kõrgema tagasiside (9–10) andnud kliendid on enim hinnanud meie teeninduse puhul nõustamist, kompetentsi, kiirust teenindusel ning viisakat ja sõbralikku suhtumist. Kokku oleme kolme esimese kvartali jooksul saanud 2934 tagasisidet, millest 1691 korral on antud hinne 9 või 10.

Millist tagasisidet III kvartalis saime?
Sel korral jagame üksnes positiivset tagasisidet, sest kuigi öeldakse, et õpitakse vigadest, on hea töö positiivseks eeskujuks ka teistele.

 • Klienditeenindaja oli väga mõistev ja sõbralik. Sain väga hea pakkumise. (Erakliendihaldur Kristi Janson)
 • Tehnik tuli pühapäeva õhtul kell 9 ja vaatamata nii hilisele ajale ja vabale päevale, oli ta väga hoolikas ning andis ka edaspidiseks soovitusi. Eriti tore oli see, et tehnikul olid kaasas vahetusjalanõud :) (Tehnik Valeri Šljaiteris)
 • Meie kliendihaldur Galina Malozjomova on väga abivalmis ja lahendab alati kiiresti kõik meie küsimused/probleemid. (Ärikliendihaldur Galina Malozjomova)
 • Väga hea side häirejuhtimise spetsialistiga ja temapoolne kiire seisukohavõtt tekkinud sidehäire eemaldamiseks! (Häirejuhtimise spetsialist Linda Uga)
 • Meeldiv, viisakas. Jagas soovitusi veel paremaks koostööks. (Turvatöötaja Bruno Mänd) Väga tore tehnik oli. Kohe kui selgus, et ta pisut võib hilineda, helistas ja küsis, kas see sobib mulle. Samuti rääkis kõik töö käigus (kas vahetada andureid või mitte) ära. Soovitan. (Tehnik Tiit Karu)
 • Väga muhe sell oli. Tegi ka uute teenuste kohta reklaami. (Tehnik Ahto Jõhvik)
 • Äärmiselt sümpaatne, asjatundlik ja abivalmis teenindaja Kristel Saarm, keda tahaks nimeliselt esile tuua ja tänada. (Tehnilise toe spetsialist Kristel Saarm)
 • Ütlesin, et ei maksa valehäirete eest, sest oli tehniku viga. Esindaja kohe vastas ja kinnitas, et arved tühistatakse. Hea kogemus, sest eeldasin et pean veel vaidlema. (Müügijuht Andrus Jaamul)
Kategooriad: Meie kliendid  

Kommentaarid

 • TorOptorb | 22.03.2023
  <a href=https://clomid.buzz>clomid prescription overnight</a> 73, e50318 2013
Lisa kommentaar