Meie kliendid


G4S Eesti võitis Tallinna Sadama hanke

  • Kuupäev: 01.07.2015
    Autor: Esme Kassak
G4S Eesti võitis Tallinna Sadama hanke ning alustab juba 1. augustist viies sadamas turvateenuse pakkumist. Pakkumised avati 19. juunil ning sel teisipäeval saabus ametlik võiduteade. Juuni alguses võitis G4S ka Tallinna Lennujaama hanke ning jätkab seal senises mahus teenuse pakkumist. 


Tallinna Sadam. Foto: Tallinna Sadam, www.ts.ee

G4S Eesti juhatuse esimehe Priit Sarapuu sõnul annavad need kaks suurt võitu veelkord kinnitust sellest, et G4Sis teeb iga päev koostööd Eesti parim meeskond. „Eesti suurimate ja keerukaima infrastruktuuriga ettevõtete turvapartneriks olemine on jätkuvalt väljakutseks, mille eduka teostuse mõõdupuuks on kliendi rahulolu," ütles Priit Sarapuu.

G4S on olnud Tallinna Sadama turvapartneriks ka varasemalt, osutades mehitatud ja tehnilise valveteenust veel kolm aastat tagasi. Peagi sõlmitav leping kehtib järgmised kolm aastat. Tänu varasemale koostööle aastatel 1999 kuni 2012 on G4Sil olemas põhjalik Tallinna Sadamale turvateenuse osutamise kogemus ning ettevõttes on jätkuvalt tööl neid inimesi, kes on varem sadamas töötanud või sealset tööd korraldanud.

Tallinna Sadama viiel objektil asub 1. augustist tööle 85 G4Si turvatöötajat, enamus neist Eesti suurimas reisisadamas Vanasadamas. Lisaks hakkab G4S osutama valveteenust Paljassaare sadamas, Muuga sadamas, Paldiski Lõunasadamas ja Saaremaa sadamas. Valvedivisjoni direktor Villu Õun kinnitas, et seoses hanke võiduga on ees ootamas väga töine juulikuu. Endise kliendi tagasivõitmine toob kaasa ka mitmeid ettevõttesiseseid liikumisi.

Kümmekond kunagi sadamas töötanud turvatöötajat on tema sõnul juba avaldanud soovi vanale objektile naasta ja neid soove võetakse arvesse. Kindlasti värvatakse lähiajal ka uusi töötajaid. „Meil on seadusest tulenevalt omad ranged nõuded, millest töötajate värbamisel lähtume. Kui seni sadamas töötanud inimesed vastavad nendele nõuetele ja soovivad samal objektil edasi töötada, siis oleme valmis nad ka tööle võtma," kinnitas Villu Õun.

G4S Eesti võitis juunis nii Tallinna Lennujaama kui ka Tallinna Sadama hanked, vastates hankes esitatud nõuetele ning olles oma pakkumise poolest parem ainsast teisest pakkujast USS Securityst.
Kategooriad: Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar