Meie kliendid


Müügiuudised: Solaris, Baltic Workboats, PERH jt

  • Kuupäev: 04.10.2013
    Autor: Artur Aunapu
Vaatamata viimaste aastate parimale suvele, leidis G4Si müügitiim aega puhkuste ja rannamõnude kõrvalt näidata suurepäraseid müügitulemusi. Suurimat rõõmu teeb fakt, et tulemust tuli pea kõigist teenuse valdkondadest: nii era kui äri tehniline valve, videovalve, mehitatud valve, hooldus, tehnikamüük.
Juunis lisandus G4Si turvalisse kliendiperre üle 300 uut teenusobjekti, juulis ja augustis pea samapalju, nende hulgas nii mehitatud valve- kui videovalve objektid. 

Lõpusirgele on jõudnud meelelahutuse- ja elustiilikeskuse Solaris laoteenuse käivitamine, kus alates 1. augustist asus tööle esimene G4Si logistikaüksus.

Saaremaal alustasime laevaehitustehase Baltic Workboats valvamist ja hooldamist. Nasval tegutsevas tehases ehitatakse alumiiniumkeredega töölaevu, lootsi- ja piirivalvekaatreid ning muid erinevaid aluseid. Tubli ettevõte annab tööd ligi 150 inimesele. 

Põhja piirkonnas võitsime Põhja-Eesti Regionaalhaigla hanke tehnilise valve osutamiseks järgneval kolmel aastal, samuti Eesti Ajaloomuuseumi hanke mehitatud ja tehnilise valve osutamiseks.

Suvi oli väga tihe ka erinevate ürituste valve korraldamisel, neist kõlavamad U-20 EM korvpallis, Viljandi Folk, Tartu Hansapäevad, POP kooride festival, Võru Folkloorifestival, Tabasalu päevad.

Käed on löödud ka mitme suuremahulise turvatehnika ja videoprojekti teostuseks, need realiseeruvad aga detsembris - jaanuaris ning siis jagame ka täpsemat infot.

Eelneva jutu kokkuvõtteks tahan öelda, et suvi oli müügis väga edukas. Tahan kiita ja tänada kõiki G4Si müügitööga seotud inimesi, kuid mitte ainult. Tänusõnu väärivad ka kõik tehnikud, paigaldusjuhid, turvatöötajad, turvajuhid, ekipaažide liikmed, operaatorid, kliendihaldurid – ilma teie panuseta poleks suvemüük nii hästi sujunud.


Kategooriad: Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar