Meie kliendid


Tere tulemast, Warehousing, lasteaiad ja Maidla vallavalitsus!

  • Kuupäev: 21.08.2013
    Autor: Julia Garanža

Müügimeeskond annab teada: suve esimese poole jooksul tuli G4Si valvesse ligi 350 uut era- ja äriklienti. Mõnedest töövõitudest veidi pikemalt.

Juuli lõpus avati Narva külje all uus Estin Warehousing logistika ja tööstuspark, mille turvapartneriks sai G4S. „Projekteerisime ja paigaldasime tööstuspargi turva- ja läbipääsusüsteemid, videovalve on ehitatud Milestone´I platvormil. Samuti on meie vastutada ööpäevaringne mehitatud valve," võtab kokku müügidivisjoni Ida piirkonna osakonnajuhataja Arvo Saaliste.

Juuli alguses tuli G4Si valvesse Maidla Vallavalitsus: lisaks 12 vallavalitsuse arvel oleva objekti valvele, hooldame nende valvesignalisatsioone.

Juunis võitsime Tallinna haridusameti hanke Tallinna lasteaedade turvalisuse tagamiseks ja valveteenuse osutamiseks. Kokku tuli G4Si valvesse 43 lasteaeda üle Tallinna. Mis G4Si valvesse tuleku juures lasteaedadele G4Si Põhja piirkonna müügijuhi Eero Soone sõnul rõõmu teeb, on see, et lasteaiad said soodsa hinnaga kompleksse teenuse, milles on sees nii automaatne tulekahjusignalisatsioonisüsteem, turvateenus kui ka turvavalgustus. "Turvavalgustus on uus päästeameti nõue," selgitab Soone. "Hanke võitmisel mängis suurt rolli Tarmo Nigols, kes tuli lasteaedadele vastu väga heade hoolduse hindadega. Lasteaedades ollakse rõõmsad, et nüüd saadi kompleksne soodne teenus, kus turvavalgustus on juba hulgas." "Nende jaoks tähendab see suurt kokkuhoidu," lisab Soone.

Kategooriad: Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar