Meie kliendid


G4S Heathrow and Gatwicki lennujaamas

  • Kuupäev: 02.05.2013
    Autor: Andres Treimann
G4Si Inglismaa lennuteeninduse üksus võitis märtsi alguses järjekordse kolmeaastase lepingu pakkumaks turvateenust British Airways´ile Heathrow ja Gatwicki lennujaamades. Koostööd on tehtud Ühendkuningriigi lennutööstuse ettevõtetega enam kui 20 aastat ja British Airways on olnud koostööpartneriks kümne aasta jagu. Infoks, G4S Aviation Services pakub turvalahendusi kõikides suuremates lennujaamades Ühendkuningriigis.

Turvalahendustena pakutakse jätkuvalt reisijate, pagasi ja kauba kontrollimiseks vajaliku meeskonna mehitamist, dokumentide ja isikusamasuse kontrolli, tuleohutuse tagamist ja veel mitmeid muid valveteenuse lahendusi, mis kuuluvad lennujaamade julgeoleku tagamise juurde. Lepingumahu tagamine Heathrow ja Gatwicki lennujaamades kindlustab töö ligemale 600le töötajale Londonis ja selle lähiümbruses.

Lisaks British Airways´ile on G4S Aviation Servicesi suuremad partnerid Inglismaa lennujaamades veel Virgin Atlantic Airways, Emirates, Qatar Airways ja DHL.
Ja kui juba sellised suured tegijad on partneriteks, siis on kindlasti neil vaja ka kullerteenust ning seda osutab G4S Aviation Services just Heathrow lennujaama klientidele. Kullerid liigutavad saadetisi lennujaama territooriumil asuvate ettevõtete vahel, võtavad otse lennukitelt kauba ja viivad selle saajatele lennujaama alal. Veetakse ja julgestatakse ka väärtsaadetisi ning teenindatakse ka kaubaveo terminaali. Arvestades lennujaama suurust on see terminal ülisuurte kaubamahtude liigutamise paik.

Ettevõtete siseposti veol võetakse saadetised Londoni ärikvartalites asuvatest lennufirmade kontoritest hommikupoolikul ja viiakse päeva lõpuks Heathrow lennujaama. Arvestades Londoni suurust ja lennujaama kaugust linnasüdamest, on kullerite sõiduvahemaad märkimisväärsed. Komplimendina meie pealinna kompaktsusele peab tõdema, et Tallinna oludes oleks mõeldamatu, et  kesklinnast hommikul võetud sisepost jõuab õhtul kella neljaks lennujaama. Kliendi vastus oleks sellisel juhul ette teada. 

Kogu saadetiste ja dokumentatsiooni käitlus Heathrows toimub kaasajastatud tehnoloogiliste lahenduste abil, millele annab olulist kaalu asjaolu, et teenuse osutaja on turvaettevõte G4S. Kui rahulolevate klientide hulgas on sellised suurkliendid nagu Air New Zealand ja Saudi Arabian Airlines, on ka teenuse pakkujal rahuloluks põhjust.

Kategooriad: Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar