Meie kliendid


Solaris valis uueks turvapartneriks G4Si

  • Kuupäev: 12.02.2013
    Autor: Julia Garanža


Aprillist kannab Solaris keskuse külastajate ja töötajate turvalisuse eest hoolt turvafirma G4S. Lisaks mehitatud valvele monitoorivad keskuses toimuvat läbi videovalve G4Si operaatorid, kellele pakuvad ööpäev ringi tuge G4Si juhtimiskeskus ja kesklinnas baseeruvad patrullekipaažid.G4S peab lepingu raames tagama, et Solarises tunneksid end turvaliselt nii keskuse külastajad kui ka töötajad. Turvapartneri vastutada on ka keskusele kuuluv vara. G4Si hallata on kõik keskuse läbipääsu-, turva- ja valvesüsteemid. Turvatöötajate lisasilmadeks on üle 200 videovalvekaamera, mis aitavad õigeaegselt märgata sekkumist vajavaid olukordi. Parkimismaja täitumisel annavad turvatöötajad parkimisalaseid suuniseid ummikute vältimiseks keskuse ees. Erinevatel töölõikudel tagavad Solarises turvalisust 12 turvatöötajat, kelle töövormiks saab olema tume ülikond.


Solaris keskuse turundusjuht Georgi Viies ütles, et Solaris on üks aktiivsemaid Tallinna linnaruumi osasid, mida külastab igapäevaselt ligikaudu 25 000 inimest. "Meil on palju erineva taustaga külastajaid, kuid peamised ootused turvatiimile on ikkagi ühised – tähelepanelikkus, suhtlemisoskus ja viisakus,” lisas Georgi Viies.


„Solaris on omanäoline ja mitmekülgne meelelahutuskeskus, kus elu keeb hiliste õhtutundideni. Nende tingimuste juures on ootused turvafirmale mõistagi kõrged. Turvameetmed peavad olema pädevad, võtted – jõulised, kuid samas ka piisavalt diskreetsed. Arvestades keskuse rahvusvahelist klientuuri, peab ka turvameeskonna keelteoskus tasemel olema," ütles AS G4S Eesti valvedivisjoni direktor Villu Õun.


Enam kui kolm aastat tagasi avatud Solaris Keskus on üks Tallinna populaarsemaid kaubandus- ja meelelahutuskeskuseid, mida külastab päevas ligikaudu 25 000 inimest. Keskuses asuvad Nokia Kontserdimaja, Solaris kino, südalinna suurim toidupood, üle kolmekümne kaupluse ja kümmekond kohvikut-restorani.


G4S Eesti on kaks aastat järjest  võitnud kõige konkurentsivõimelisema teenindusettevõtte auhinna, samuti kinnitas Krediidiinfo AS taas ettevõtte reitingu tasemel suurepärane (AAA). Eesti Turvaettevõtete Liidu andmetel kuulub G4Sile 46% Eesti turvaturust ja 57% Eesti valveteenuste turust.

Kategooriad: Meie töötajad   Meie kliendid  

Kommentaarid

  • Heh | 13.02.2013
    Ega ainult G4S ei valva seal- Meeskond jääb ka alles. Neile jäid kõik poed, G4S sai koridorid :p
Lisa kommentaar