Meie kliendid


Energiline nädalavahetus

  • Kuupäev: 17.08.2011
    Autor: Julia Garanža

Möödunud nädalavahetus oli Narvas, Toilas ja Tartus rahva-, spordi- ja peorohke. Laupäeval võõrustas piirilinn Energiajooksu, Toila park võttis vastu Eesti Energia suvepäevalisi ning Tartus toimus Rulluisumaraton. Kõigi kolme ürituse turvapartneriks oli G4S.

Tartu Rulluisumaratoniga kaasnes üks kurioosne vahejuhtum, mis sai kiirelt lahendatud meie turvatöötajate sekkumisel. Ööl vastu pühapäeva peeti Tartus kinni joobes noorukid, kes tõmbasid välja rulluisuraja märgistamiseks kasutatud lipud ning ajasid umber aiapiirded ja kolm WC-kabiini. Edaspidi tegeleb jõujõmmidega, kellest üks oli alaealine tütarlaps, politsei.

“Narva aasta suurimal spordiüritusel, Energiajooksul, hoolitses turvalisuse eest G4S ja liikluse reguleerimise eest - AS Ühisteenused. Abiks olid ka vabatahtlikud. Korraldus oli väga hea ning koostöö kõigi osapooltega sujus tõrgeteta. Narva jaoks oli see väga suur ja oodatud üritus, ainsa vingerpussi mängis ilm,” ütleb Ida piirkonna valveosakonna juhataja Olav Liisveld lisas Liisveld.

Eesti Energia suvepäevade turvamiseks kaasati ka põhjapiirkonna jõude - ligi 20 turvatöötajat asusid teele Tallinnast Itta juba reedel.

“Toila pargis olime väljas täiendatud jõududega, päeval oli korraga väljas ligi 40 inimest, kokku selle projektiga oli seotud üle 60 inimese,” lisab Liisveld. “Kui päeval oli meil peamiselt ürituse valve, siis õhtul ja öösel vajas suuremat tähelepanu telklaager. Suvepäevalised panid telklaagrisse püsti ligi 250 telki, kus pidu jätkus varajaste hommikutundideni - valvatava objektina on see väljakutse omaette,” muheleb Liisveld.
Narva2011
Kategooriad: Meie kliendid   Turvalisus suurüritustel  

Kommentaarid

Lisa kommentaar