Meie kliendid


G4S tagas turvalisust Tartu aasta kahel suurimal kultuuriüritusel

  • Kuupäev: 29.07.2011
    Autor: Julia Garanža

europeade

Möödunud nädalavahetusel lõid heade mõtete linna elu kihama kaks rahva- ja kultuurirohket sündmust: Hansapäevad ja festival Europeade. G4Si roll oli hoolitseda ürituste külastajate turvalisuse eest. Kui Hansapäevi on G4Si poolt turvatud juba 7 aastat, siis Euroopa suurima haardega rahvakunstifestivali Europeade´il tagati turvalisust esmakordselt. Muljeid töisest nädalavahetusest vahendab teenistusjuht Argo Raag.

Iga aasta osaleb Europeade´il ligi 200 erinevat kollektiivi kokku 4500-6000 osalejaga. See on Euroopa suurim rändfestival, toimudes igal aastal erinevas riigis. Ka Tartusse tõi see tuhandeid kultuurihuvilisi.

“Tulime oma ülesandega hästi toime. Korraldaja hinnang oli igal juhul väga positiivne,” võtab kultuurinädala kokku G4S Lõuna piirkonna teenistusjuht Argo Raag.

G4Si poolt hoolitses kultuurinautlejate turvalisuse eest korraga 20 turvatöötajat. “Meie inimestel läks kirja 750 töötundi ning suur tänu ka minu poolt kõigile, kes hoolitsesid selle eest, et Tartust ja festivalist jääks külalistele hea mälestus”, lisab Argo Raag. Sarnaselt eelmistele aastatele, oli ka tänavu kõige pingelisem laupäeva öö. Sel aastal tekitas pahandusi ka kõva tuul, mis kangutas lahti nii mõnegi telgi kinnitused. “Olime kõik läbimärjad, kuid töö vajas tegemist. Märkimisväärsetest sündmustest – tabasime teolt ühe varga koos varastatud kaubaga ning saime pikanäpumeestelt kätte vaaditäie siidrit, mille nad pidasid heaks maha jätta, kui nägid lähenevat turvatöötajat,” kirjeldab Argo Raag.

Kategooriad: Meie töötajad   Meie kliendid   Turvalisus suurüritustel  

Kommentaarid

Lisa kommentaar