Meie kliendid


Jõelähtme vald

  • Kuupäev: 07.04.2011
    Autor: Julia Garanža

JoelahtmeAlates 1. aprillist kuni 31. jaanuarini 2012 tagab Jõelähtme vallas korda G4S Eesti, jätkates varasemat koostööd turvateenuste osutamisel valla asutustele.

G4S võitis Jõelähtme Vallavalitsuse riigihanke, edestades Securitase ja Alfastari pakkumusi. Müügi- ja klienditeenindusdivisjoni Põhja müügiosakonna juhi Artur Aunapu sõnul on tubli töö tegi müügijuht Eero Soone, kes oskas õigesti prognoosida konkurentide hinda ning saavutada maksimaalset võimalikku tulemust. “Hangetes osalemine on täppisteadus – pakkudes liiga kõrget hinda kõrbed, liiga väikest – kaotad igal juhul. Mul on hea meel, et saame jätkata head koostööd Jõelähtme vallaga. Eelkõige võidavad sellest koostööst valla asutused, kes ei pea harjuma uue turvafirmaga ning kes on meie tööga väga rahul olnud,” lisas Artur Aunapu.

Lepingu kohaselt tagab G4S tehnilises valves olevate klientide pidevat ja operatiivset teenindamist. Õiguserikkumise avastamisel informeeritakse koheselt politseid ning osutatakse võimalikku ja vajalikku abi õigusrikkuja kinnipidamisel ning kuritegeliku ründe tõkestamisel. Koostööleping vallavalitsusega hõlmab 16 erineva objekti teenindamist.

Tulemusega jäi rahule ka Jõelähtme Vallavalitsus, kes on G4S Eesti teenuseid kasutanud ka varem ning ei pidanud teenuseosutajat vahetama. Suve alguses algavad läbirääkimised Jõelähtme vallavalitsuse ja Jõelähtme Golfiklubiga patrullteenuse osutamiseks valla territooriumil.
Kategooriad: Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar