Kodukindlustus

 • Satud kodus pikanäpumehele peale – kuidas käituda?

  Kuupäev: 10.03.2022
  Autor:

  Statistikaameti andmetel kasvas eelmisel aastal varguste arv. Kuigi tihti peletab turvasüsteemi olemasolu ja turvafirma kleebis uksel juba vargad ära, siis mõnikord püüavad pätid ka valves olevate objektide peal õnne.

 • Miks kodu kindlustada?

  Kuupäev: 29.10.2012
  Autor: Kristjan Mikk

  Võib kahtluseta väita, et kodu on meie kalleim vara. See on koht, kus soovime tunda end kindlalt, kus meil ja meie lähedastel oleks hea ja turvaline. Et kodu oleks teile kindluseks, tasub kaaluda lisaks koduvalvepaketile ka kodukindlustust. Mida panna tähele kindlustust valides?

 • Lülita sisse kodukindlustus

  Kuupäev: 02.02.2012
  Autor: Kristjan Mikk

  Võib kahtluseta väita, et kodu on meie kalleim vara. See on koht, kus soovime tunda end kindlalt, kus meil ja meie lähedastel oleks hea ja turvaline. Olenemata sellest, kui hoolikad me ise ka ei oleks, võib elus tulla ette ootamatusi, mis selle kindlustunde kõikuma lööb. On üsna ebameeldiv koju jõudes avastada, et ülemine naaber on vannivee jooksma jätnud ja niimoodi teie elamise üle ujutanud või on elektrilühisest tuli valla pääsenud. Kahjuks ei ole võimalik sellist olukorda täielikult vältida. Suuremat kahju aitab küll ära hoida korralik valvesüsteem, mis õnnetusest õigeaegselt märku annab, kuid juba tekkinud kahju jääb sageli koduomanike endi kanda. Selleks, et elu kiiresti tavarütmi tagasi saada, on suureks abiks kodukindlustus, mis aitab taastada kodu selle endisel kujul.

 • Koos on kindlam!

  Kuupäev: 25.01.2011
  Autor: Tarmo Pärjala

  Koostöös Seesam Rahvusvaheline Kindlustus AS-iga pakub G4S Eesti koduvalveklientidele 0-eurose omavastutusmääraga täisväärtuskindlustuse põhimõttel toimivat kodukindlustust, millega märtsini liitudes saab kodus olevat vara terveks aastaks tasuta kindlustada.