Kampaania

Rebime koduvalve seadmete hinnad pooleks

  • Kuupäev: 07.04.2014
    Autor: G4S

Aprillikuu on eriti soodne aeg G4S Koduvalvega liitumiseks. Nimelt saad kõik kodu valvamiseks vajalikud seadmed (liikumis- ja suitsuandurid, keskseade, sõrmistik jm) poole soodsamalt, kui liitud G4S Koduvalvega aprilli lõpuni. Kui mõte valveteenusega liitumisest on Sinu peast kasvõi korra läbi käinud, siis nüüd on õige aeg see teoks teha.

G4Sis oleme alati olnud arvamusel, et absoluutselt iga kodu väärib kaitset. Suur, väike, uus või vana – kodu ei ole pelgalt karp, kus sees elada, vaid paik, mis kätkeb endas suurt emotsionaalset väärtust. Igaühe elus on ette tulnud  hetki, kus tahaks ümbritseva maailma eest oma pessa pugeda. Kodu pakub turvatunnet juba ainuüksi teadmisest, et on olemas koht, kuhu saad alati minna. Sinu kodu on Sinu kindlus. Teadupärast aga vajavad ka kindlused kaitset ning sama lugu on Sinu elamisega. Hea, kui tähelepanelik naaber hoiab Sinu kodul mõnikord silma peal, kuid veelgi parem on jätta selle valvamine professionaalse turvafirma hooleks.

Paraku ei õnnestu igal perel liituda koduvalvega, mis tagab kaitse nende eluasemele. Paljudele saab komistuskiviks üle jõu käiv esialgne investeering valveseadmetesse. Tõepoolest, kui võtame aluseks keskmise kolmetoalise korteri, võib selle varustamisele kogu vajaliku seadmestikuga kuluda üle 400 euro. Sellest ajendatuna tahame Sulle aprillis vastu tulla ja pakkuda valveseadmeid nende esialgsest maksumusest 50% soodsamalt. 400 euro asemel saad kõik vajalikud seadmed kätte 200 euroga ja nii ka kõigi teiste summade puhul. Siia juurde kuulub veel üks boonus: seadmete eest on võimalik tasuda osade kaupa 48 kuu pikkuse perioodi jooksul koos igakuise teenustasuga. Igati väärt pakkumine Sinu väärt kodule.


Tuletame meelde, et alates veebruarist kehtib igale G4S Koduvalve täis- ja kombineeritud teenusega liitunud kodule täiendav turvagarantii. Garanteerime, et G4Si Koduvalve on nii hea, et ükski varas Sinu kodu ei ohusta. Kui me ei ole piisavalt kiired, et tagada Sinu kodu puutumatus, hüvitame turvagarantii korras Sulle tekitatud kahju.

Tutvu pakkumisega lähemalt ja avalda oma soov G4S Koduvalvega liitumiseks siin.

Kategooriad: Kampaania  

Kommentaarid

Lisa kommentaar