Sinu eest valvel!

Kampaania

Värbamiskampaaniaga said G4Slased ligi 20 000 eurot preemiaid

  • Kuupäev: 26.09.2012
    Autor: Gerly Tuisk

soovita ja teeni

Meie kõigi soovidele vastu tulles - soovituskampaania jätkub kuni aasta lõpuni. „Soovita ja teeni“ kampaania sai avapaugu aprillikuus ja on meie meeskonda tublisti uusi liikmeid juurde toonud. Kõlab uhkelt, kui öelda, et sajad meie töötajad on usinalt värbamistööd teinud ning oma sõpru/tuttavaid G4Si tööle kutsunud. Laskem numbritel rääkida enda eest: 270 soovitatust tuli meile tööle 145 uut töötajat, kokku maksime meie töötajatele värbamispreemiaid ligi 20000 euro eest.

Kui suvel paistis, et hoog hakkab raugema, siis täna on näha, et huvi lisaraha teenida on jätkuvalt kõrge. Järjest enam uurivad inimesed, kaua kampaania kestab ning avaldavad kahetsust, et see lõppema hakkab. „Saabki läbi?“ kurvastas üks Pärnu proua ja muutus tõsiselt õnnetuks: „Oktoobris tuleb sõber Iirimaalt tagasi, plaanisin ta meile tööle tuua. Ja seda ilusat termoskruusi jahin ka loosimistes juba mitu kuud“.

Täna saan prouale helistada ja temaga rõõmusõnumit jagada. Tööle võib ta tuua nii sõbra Iirimaalt, naabrimehe kõrvaltänavast kui teretuttava tantsuringist. Populaarset soovituskampaaniat otsustati jätkata kuni käesoleva aasta lõpuni ja kõik läheb edasi juba tuttavat rada. Soovituskampaania raames makstakse G4S Eesti töötajatele kuni 31. detsembrini (viimane ankeedi täimise kuupäev) iga sobiliku turvatöötaja kandidaadi töölevormistamise eest 130 eurot (bruto). Koos terekäega anname G4Si toodud sõbrale ka tasuta kvalifikatsioonikoolituse!

Oktoobri alguses loositakse lisaks tavapärastele auhindadele välja ka eriauhind nende aktiivsete vahel, kes on toonud tööle vähemalt kaks sõpra või rohkem. Auhinnaks on 130-eurone SPA Estonia kinkekaart. Ehk siis - jagagem uudist ja soovitagem sõpru!

Kampaania faktid:

· Viie kuu jooksul saime 270 soovitust

· Soovituste põhjal vormistasime tööle 145 uut G4Si töötajat

· Värbamispreemiaid maksti välja ligi 20000 euro eest

· 25 tublile soovitajale naeratas loosiõnn, tuues kingiks G4Si sümboolikaga tooteid


Kategooriad: Statistika   Huvitav   Kampaania   Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar