Kampaania

Sina reisid, meie valvame

  • Kuupäev: 28.03.2011
    Autor: Tarmo Pärjala

KuubaAlates 28. märtsist kuni 6. maini viib G4S läbi Koduvalve kampaania, mille eesmärk on tutvustada koduvalvet kui efektiivset sissemurdmisi ennetavat vahendit, mille olemasolu aitab kaitsta oma kodu ebameeldivate ja ootamatute olukordade eest.

G4Si viimased uuringud on selgelt näidanud, et vaatamata riskide teadvustamisele panustatakse oma vara kaitsmisesse väga vähe. Kampaaniaga soovimegi kutsuda inimesi mõtlema kodu turvalisusega seotud probleemidele – näiteks kodust eemal olles on kodu valveta. Alati on meeldiv koju naasta teadmisega, et see on täpselt selline nagu sinu lahkudes.

Käesoleva kampaania sõnumiks on üleskutse minna reisile julge südamega: “Kui kardad kodu üksi jätta, siis võta G4S Koduvalve. Kingituseks anname kruiisi kahele Rootsi. Sina reisid, meie valvame." Kampaania raames liitunud saavad kingiks tasuta Tallinki kruiisi kahele Rootsi.

Tasuta kruiisi võimaldav kinkekaart väljastatakse kliendile pärast valvesüsteemi paigaldust ja G4S juhtimiskeskusega ühendamist. Liituja peab valvesüsteemi paigalduse ja G4Si juhtimiskeskusega ühendamise võimaldama hiljemalt 31. maiks.

Pakkumise info ja kampaania reeglid asuvad SIIN.

Raadioreklaami saab kuulata SIIN.
Kategooriad: Koduvalve lahendused   Kampaania  

Kommentaarid

Lisa kommentaar