Juhiveerg

ESINDUSED SULETUD

  • Kuupäev: 24.04.2020
Head G4Si kliendid!

Alates 18.03.2020 on kõik G4S Eesti klienditeenindused ajutiselt suletud seoses COVID-19 viiruslevikuga.

Nii hoiame oma klientide ja töötajate tervist ja anname oma panuse viiruse leviku tõkestamisse.

Kõik varem kokku lepitud kliendikohtumised tühistasime juba eelmisel nädalal.

Seni pole G4S teenuste toimepidavus kannatada saanud. Häireteadetele reageerimine on heal tasemel ja kõik kliendid on operatiivselt teenindatud. G4S juhtimiskeskuse toimimiseks on olemas ka kriisiplaan ning G4S juhtkond jälgib pidevalt olukorda, vahetab infot ja teeb vastavalt vajadusele muudatusi oma töökorralduses.
Turvatöötajatele, patrullautodesse, rahavedajatele ja tehnikutele on varutud desinfitseerimis- ja kaitsevahendeid. Samuti jagame töötajatele jooksvalt juhiseid, kuidas viirushaigustesse nakatumist ennetada. Kasutame omavaheliseks suhtluseks maksimaalselt elektroonilisi infokanaleid ja kontoripersonalil oleme palunud töötada kodust.

Kõik meie kliendihaldurid töötavad sellest nädalast samuti kodukontoritest. Sellega seoses palume Teil võimalusel igapäevased valvetoimingud teha G4Si iseteeninduses minu.g4s.ee
Päringuid teha ja valveteenustega seonduvat infot saab jätkuvalt meili teel kirjutades teenindus@ee.g4s.com, helistades telefonil 651 1800 või kodulehel www.g4s.ee asuva vestlusakna kaudu. Vajadusel võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust. Omalt poolt saate operatiivsema suhtluse tagamisele kaasa aidata, kontrollides enda kontaktandmeid iseteenindusest minu.g4s.ee.

Kui soovite G4Sile tagastada näiteks valvesüsteemi saatja, siis palume tagastamisega oodata. Kui Te siiski soovite midagi meile üle anda või meilt kätte saada, siis võtke palun täpsete juhiste saamiseks ühendust klienditeenindusega telefonil 651 1800 või meili teel teenindus@ee.g4s.com.

Täname mõistva suhtumise eest ja hoiame üksteist.

Teie
G4S

Kategooriad: Juhiveerg  

Kommentaarid

Lisa kommentaar