Juhiveerg

G4S 25. Palju õnne!

  • Kuupäev: 17.03.2016
15. märtsil täitus G4S Eestil 25 aastat järjekindlat tööd turvalisema Eesti nimel. Piduliku sündmuse puhul kutsusime head koostööpartnerid, kliendid ja töötajad Rahvusooperisse Estonia, kus saadi üheskoos osa meeleolukast operetist „Savoy ball". Toome teieni kõne, mille pidas sel tähtsal õhtul G4S Eesti juhatuse esimees Priit Sarapuu.


Käesoleval aastal tähistab Eesti riik 25. taasiseseisvumispäeva ja täpselt 25 aastat tagasi asutati turvaettevõte, mis on tänase G4S Eesti eelkäijaks.

Meie nimi, meie omanikud, meie logo ja paljugi muud on nende aastate jooksul vahetunud. Meie siht aga ei ole vahetunud. TURVALISEM EESTI – see on meie missioon täna. Turvalisema Eesti eest oleme seisnud kõik need aastad.

Paljud inimesed on meiega teinud kaasa pea kogu selle veerand sajandit kestnud rännakukoostööpartnerite, klientide ja töötajatena. Lisaks lojaalsele raudvarale liitub meie 2600-liikmelise meeskonnaga päevast päeva uusi särasilmseid kolleege, kes aitavad vaadata kaugemale. Üheksakümnendate musklijõud on asendunud tarkuse jõuga. Nutikad turvalahendused nõuavad paremate tehniliste oskuste ja teadmistega inimesi ja selliseid ägedaid kolleege meil jagub. Vähetähtis pole ka fakt, et ettevõtte juhtide seas pole enam aastaid ühtegi endist miilitsat. Märk arengust seegi :)!

Juhina ei ole suuremat komplimenti kui näha ettevõttes positiivset meelsust ja suurt töötahet. Tänu teile, head kolleegid, kes te olete teinud oma tööd suure südame ja missioonitundega, oleme jõudnud nii kaugele. Aitäh teile!

Muidugi ei saa me Eesti inimeste turvatunde parandamist lugeda vaid enda tööks, nagu ka paranemist vaid enda töövõiduks. Nende aastate jooksul oleme teinud KOOSTÖÖD ja teeme ka täna heade partneritega nii avalikust kui ka erasektorist. Eesti Politsei- ja Piirivalveameti, Eesti Töötukassa, Eesti Tööandjate Keskliidu, Eesti Turvaettevõtete Liidu ja veel koos paljude teistega suudame rohkem pahandusi ära hoida, ROHKEM AIDATA. G4Sil on väärikad sõbrad ja mul on hea meel, et oleme teineteisele toeks , sest sellest võidavad kokkuvõttes kõik Eesti inimesed.

Ja loomulikult ei oleks G4Si, kui poleks meil kliente. Aitäh, et kõik need aastad meid kasvavalt usaldate! Turvame ju tänaseks pea 50000 valveobjekti üle kogu Eesti. Tagamaks teie rahulolu panustame igapäevaselt nii kaasaegsetesse abivahenditesse kui ka töötajatesse – paremasse teenindusse. Teie tagasiside on meile oluline, see loeb ja määrab!

Eesti turvalisuse eest seismine tähendab meie jaoks ka kogukonda ja ühiskonda panustamist. G4S toetab Eestis nii väikeseid omavalitsusi kui ka rahvuskultuuri, nii laste ja noorte huvitegevust kui ka tippsporti. Korraldame töötalguid, doonoripäevi, lastelaagreid … Me loodame, et kui teeme ise head, siis suudame ka teisi innustada rohkem hoolima, heategusid korda saatma ning seeläbi Eestit turvalisemaks muutma.

Tahan südamest tänada kõiki neid, kes on juba aidanud meil juubeli puhul toetada Eesti muusika tulevikku: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uue saalikompleksi rajamist ja Gustav Adolfi Gümnaasiumile innovaatilise muusikainstrumendi soetamist. Kutsun veelkord üles kõiki seda tegema: www.g4s.ee/g4s-25.

 

Kategooriad: Juhiveerg  

Kommentaarid

Lisa kommentaar