Juhiveerg

Euroaasta tõstis teadlikkust meie tugevustest

  • Kuupäev: 28.12.2011
    Autor: Veiko Vaher
Vaadates tagasi aastale 2011 tuleb esimesele asjana meelde eurovahetus. Petlik on arusaam, et 31. detsembri keskööl meie töö lõppes, kuna alles siis tuli reaalselt kogu eesti kroon turult kokku koguda ja asendada euroga. See oli väga suur ja vastutusrikas ülesanne, mille täitmisega meie meeskond suurepäraselt hakkama sai. Praeguseks kipume seda juba unustama, kuid põhjuseta, kuna see on tõestuseks, et mistahes raske ülesanne ei käi meile üle jõu ja näitab meie tugevust ning võimet olla nii erasektorile kui ka riigile partneriks olulistes projektides.

Eurole üleminek on ka iga tavakodaniku jaoks olnud viimaste aastate üks suuremaid muudatusi. Uus raha nõuab harjumist. Enamus meist arvutavad hindasid jätkuvalt Eesti kroonides ja number 15,6466 ei lähe meil veel pikka aega meelest. Samas inimene harjub kõigega. Kui aasta alguses oli selgelt näha, et sularaha igapäevane kasutamine vähenes, olles tingitud eelkõige uue ja võõra raha kasutuselevõtust, siis nüüdseks oleme hakanud jälle sularaha järjest enam kasutama. Seega on jutud sularaha surmast ilmselgelt enneaegsed ja liialdatud ning kellel veel ei ole rahakotti, kuhu eurod ära mahuks ja ka münditasku olemas, oleks viimane aeg see endale soetada.

Kindlasti iseloomustab nii 2011 kui ka 2012 aastat järjest tihenev konkurents turvaturul. Kuna turg ei kasva, vaid pigem jätkuvalt kahaneb, peame oma põhitähelepanu koondama klientide veelgi paremale teenindamisele. Kliendid tegelevad tõsiselt kulude ülevaatamise ja kokkuhoiuga ja kui me ei taha neid kaotada, peame suutma pakkuda neile konkureeriva teenustasu eest enamat, kui teised selleks võimelised on. Ma usun, et me eristume turvaturul jätkuvalt oma innovaatilisuse ja teenuse kõrge kvaliteediga. Me ise teame seda ja usume, kuid peame seda usku veelgi enam viima ka oma klientidele. Klient peab meid jätkuvalt usaldama.

Ja usaldama peab ka iga töötaja G4Si kui tööandjat. Tänasel päeval on oluline see, et sul ei ole mitte ainult olemas koht, kuhu tööle minna, vaid ka see, et palgapäeval on sellel ettevõttel võimalik tehtud töö eest tasuda ja teha seda kuust kuusse. Ettevõte peab olema jätkusuutlik. G4S on üheks suuremaks ja usaldusväärsemaks tööandjaks Eesti tööturul ning usun, et iga juht annab igapäevaselt oma panuse sellesse, et nii see ka jääks.


Veiko Vaher
Sularahadivisjoni direktor
Kategooriad: Juhiveerg  

Kommentaarid

Lisa kommentaar