Juhiveerg

G4S plc otsustas loobuda kinnisvarahoolduse kontserni ISS omandamisest

  • Kuupäev: 01.11.2011
    Autor: Andrus Ossip
G4S plc ja FS Invest II S.àr.l. on ühiselt otsustanud mitte jätkata 17. oktoobril 2011 väljakuulutatud Taani päritolu kinnisvarahoolduse kontserni ISS AS ülevõtmist.

Otsus sündis G4S aktsionäride tagasiside põhjal, kes leidsid, et tehinguga kaasnev riskitase on liiga kõrge võrreldes eeldatava tuluga. G4S juhtkond on ülevõtmise teemal pidanud ulatuslikke arutelusid kõikide oma suuremate aktsionäridega. Nende arutelude tulemusena on saanud selgeks, et kuigi Integrated Facilities Services („IFS”) strateegiale on avaldatud laialdast toetust, on teatud hulk aktsionäre jõudnud järeldusele, et nad ei soovi, et G4S ülevõtmist jätkab. Nende mure on tingitud peamiselt tajutud riskidest (sh ühendamise risk), mis tulenevad selle tehingu suurusest, arvestades praeguseid ebakindlaid majandusprognoose.

Samaaegselt avaldasid aktsionärid tunnustust G4Si teenuse kõrgele tasemele ja senisele majandustegevusele. Aktsionärid usuvad, et ettevõtte loomulik kasv jätkub vastavalt plaanitule.

Kategooriad: Huvitav   Juhiveerg   Meie töötajad  

Kommentaarid

  • Ene Lond | 02.03.2012
    20.01.2012 kl.5 paiku pm.Suurejõe Selveri parkimisplats Pärnus.Vana(üle 70)+liikumishäirega isik läheb ostukäruga,milles ostud,kui juurde tuleb G4S turvatöötaja,küsides,kuhu lähen.Vastan,et püüan ostukäru abiga jõuda digonaalis teise platsi nurka,et sealt edasi komberdada.2x noorem mees nõuab,et viiksin ostukäru tagasi poeukse juurde,kus poerahva huvides ja ostja kahjuks varjualuneTegelt. absurd,sest platsil oli üle kinga tulev lõrts,ja olin ainuke JALAkäija.Keeldusin,ja võtsin oma raske ostupaki kärust välja-tehku sellega,mis tahab.Ausalt lootsin,et ta AITAB mul parkimisplatsi ületada!Turvamisest jäi asi kaugele.Kas G4S mees tohib üldse park-platsil hämaral ajal tulla vanainimese juurde,kui ta pole varastanud ega käruga platsilt ära läinud?Vana+Ilmselt vaene(käin poes harva haiguse tõttu)+vigane-see on paras saak!Teiste maasturid seisavad ja kui noorsand jätab käru laokile,vaevalt talle märkuse teeb.Kirjutan selle pärast,et sellised abitud inimesed on turva parim saak-kodus nutab vanake oma solvumise patja.1 kuu pole Surnuaia(!) Selveris käinud,aga situatsioon meelest ei lähe,ja enne ka ei külasta poodi,kui SEE mees pole läinud.G4S-l on töötajate valikul palju teha.
Lisa kommentaar