Juhiveerg

G4Si krediidireiting - AAA

  • Kuupäev: 30.08.2011
    Autor: Andres Lember

Krediidireiting 2011

G4S Eesti võitis teist aastat järjest kõige konkurentsivõimelisema teenindusettevõtte auhinna, samuti kinnitati ettevõtte reiting taas tasemel suurepärane (AAA).

G4S Eesti juhatuse esimehe Andrus Ossipi sõnul annab konkurentsitiitel selge signaali tööturule, et G4S on kindel ja stabiilne tööandja. „Samuti on see sõnumiks turule, et oleme parimate turvalahenduste pakkuja ja kvaliteetne äripartner,“ ütles Ossip.

Konkurentsivõime auhinna valguses Ossip tõi esile 2010./2011.a vahetuse eurorahale ülemineku Eestis. „G4Sil oli seal kanda ülimalt töömahukas ja vastutusrikas roll, mis mõjutas märkimisväärselt ka meie majandusnäitajaid,“ ütles Ossip. „Omal moel on konkurentsitiitel tunnustuseks ka rahavahetuse ajal tehtud tublile tööle.“

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu koostatavas konkurentsivõime edetabelis osales 376 Eesti ettevõtet. Konkurentsivõimelisemad ettevõtted selgitati vastavalt ettevõtete tegevusaladele välja kolmeteistkümnes kategoorias. G4S Eesti võitis kõige konkutentsivõimelisema teenindusettevõtte tiitli teist aastat järjest.

Teist aastast järjest tunnustas Krediidiinfo, Baltikumi turuliider finantsinformatsiooni kogumise ja töötlemise osas, G4S Eesti tegevust "Edukaks Eesti Ettevõtteks", omistades firmale reitingu suurepärane (AAA).

G4Si finantsdivisjoni direktor Veiko Vetto sõnul on Krediidiinfo reiting ettevõtetele antav hinnang, mis määratakse majandus-, finants- ja maksekommete koondhindena. Reitingu arvestamise meetod on välja töötatud rahvusvaheliste mudelite alusel ja aktsepteeritav ka väljaspool Eestit. "Oleme pälvinud kõrgeima reitingu juba mitmendat korda. Sellega tõestame meie töötajatele, klientidele ja hankijatele, et oleme neile kindel ja usaldusväärne koostööpartner, kes täidab võetud kohustusi. Arvestades tänases majanduskeskkonnas valitsevat üldist määramatust on selline tunnustus positiivseks eristumismomendiks Eesti ärimaastikul”, lisas Vetto.

ASi Krediidiinfo teatel on AAA reitinguga ettevõtteid Eestis vaid 0,6 protsenti.

Reitingu kategooriad:

  • suurepärane ehk AAA (0,6% Eesti ettevõtetest),
  • väga hea ehk AA (7,6%),
  • hea ehk A (14,4%),
  • rahuldav ehk BBB (27,0%),
  • kasin ehk BB (27,5%),
  • nõrk ehk B (14,0%),
  • mitterahuldav ehk C (8,7%)
Kategooriad: Statistika   Juhiveerg   Meie auhinnad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar