Juhiveerg

Kommentaar konkurentsiameti uudisele

  • Kuupäev: 30.06.2011
    Autor: Andrus Ossip

Täna meedias avaldatud uudis, et konkurentsiamet uurib G4Si ja teiste turvafirmade väidetavaid hinnakokkuleppeid, põhineb ligi poolteist aastat tagasi konkurentsiameti poolt algatatud kriminaalmenetlusel.

Menetlus sai G4Sile teatavaks 2010. aasta augusti alguses. Tollal saime konkurentsiametilt vastava loa ja teavitasime uurimisest ise avalikkust ning oma töötajaid.

Pooleliolevat uurimist ei ole G4Sil ilma menetleja nõusolekuta võimalik sisuliselt kommenteerida, seetõttu võime vaid kinnitada ja korrata juba eelmisel aastal avaldatut - väited, nagu oleks G4Si kontserni kunagine tütarettevõte sõlminud enam kui kümme aastat tagasi teatud teenuse müügi osas keelatud hinnakokkuleppe ning järginud seda hilisemal perioodil, olid meie jaoks üllatavad ja alusetud toona ja on ka praegu. 

Lisaks on konkurentsiamet algatanud hiljuti ühe anonüümseks jääda sooviva turvafirma kaebuse põhjal järelevalvemenetluse, uurimaks väidet, et G4S on teatud teenuseid liiga madala hinnaga müünud. Ka see väide on G4Si juhtkonnale teadaolevalt alusetu.

G4S teeb oma tööd ausalt ja puhta südametunnistusega.


Kategooriad: Juhiveerg  

Kommentaarid

  • Margus | 09.07.2011
    Ausalt ja puhta südametunnistusega on G4S tõstnud valveseadmestiku hooldustasu 39% võrreldes 2010 aastaga. Varasema 300 kr.+km asemel 26,63 eur (416,69kr) + km.
Lisa kommentaar