Juhiveerg

Priit Sarapuu: soovin kõigile turvatunnet

  • Kuupäev: 17.12.2010
    Autor: Kadi Sumberg

Vastab müügi- ja klienditeeninduse divisjoni direktor Priit Sarapuu:

Mis on olnud 2010. aasta pöördepunktid turvaturul?

2010. aastal on Eesti majandus hakanud elavnema, kuid turvaturul toimuv on endiselt staatiline – toimub iga hinna eest klientide eest võitlemine. Kurvaks teeb olukord, kus ettevõtted teevad järeleandmisi teenuse kvaliteedis mõtlemata jätkusuutlikkusele – teenuse hinda on kerge alandada, kuid selle hinnaga peab suutma pakkuda kvaliteetset teenust pikemat aega kui üks kuu.

Hea meel on, et vaatamata hinnarallile, ei ole G4S teenuse kvaliteedis järeleandmisi teinud. Oleme endiselt usaldusväärne partner oma klientidele.

Sinu 2010. aasta säravaim sündmus?

G4Si jaoks on kindlasti märgilise tähendusega uue strateegia väljatöötamine aasta esimesel poolel. Tegemist on otsuste ja plaanidega, mille rakendamine peab tagama meie ettevõtte pikaajalise edukuse. Strateegias sõnastatud eesmärkide elluviimiseks oleme juba sel aastal teinud rea ettevalmistusi: müügi- ja klienditeenindusdivisjoni restruktureerimine ja tugevdamine ning turundus- ja arendusdivisjoni loomine. Ettevõtte jõuline panustamine arendusse ja müüki saavadki olla meie kiire kasvu mootoriks.

Mida head soovid uueks aastaks G4S klientidele?

Ükskõik mis teenust valite, soovitan lisaks hinnale keskenduda ka teenuse kvaliteedile. Turvafirma teenust vajatakse reeglina keerulistes olukordades, mil oodatakse kiiret ja usaldusväärset tegutsemist.

Eelkõige soovin ma Eesti riigile majanduskasvu, millest saaksid osa kõik eestimaalased. Ja loomulikult turvatunnet, mida ainult G4S selle eurohunniku kaitseks pakkuda suudab.

ounad

Kategooriad: Juhiveerg   Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar