Sinu eest valvel!

Huvitav

G4S on Rahvusooper Estonia peasponsor ja turvapartner

  • Kuupäev: 19.11.2015
    Autor: Reimo Raja
G4S Eesti juhatuse esimees Priit Sarapuu ja Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe allkirjastasid kolmeaastase koostööleppe Eesti kultuurielu toetamiseks.
„Ilma kultuuri ja turvalisuseta ei saaks me ennast tunda igapäevaselt hästi ja elada täisväärtuslikku elu," ütles Priit Sarapuu. „Olen Estonia maja sage külaline ja hindan väga kõrgelt siinsete inimeste panust Eesti muusikakultuuri."

„Rahvusooper Estonia turvapartnerina hoolitseme selle eest, et nii Estonia töötajate kui ka külaliste turvalisus oleks hästi tagatud," lisas Sarapuu

Rahvusooper Estonia peadirektori Aivar Mäe sõnul on väga rõõmustav, et Eesti suurim turvaettevõte Estoniale õla alla paneb. „Kuna G4S on nüüdsest meie partner, siis saab koostöö olema igapäevane," ütles ta. „Suursündmuste korraldajana peame oma külastajate turvalisust väga tähtsaks ja G4S kui hinnatuim lahenduste pakkuja sel alal on kindlasti meile tugevaks partneriks," lisas Mäe.

Lisaks Rahvusooper Estoniale toetab G4S Eesti Korvpalli Noorteliigat, Eesti Võrkpallikoondist, BC Kalev Cramot, TTÜ Rocki, jahilaskmise Eesti meistrit Andres Kulli ning maratonijooksjaid Leila, Liina ja Lily Luike.Kategooriad: Huvitav  

Kommentaarid

Lisa kommentaar