Huvitav

G4Si suvine siseajakiri Sensor kutsub lugema

  • Kuupäev: 29.06.2015
    Autor: Esme Kassak
Valmis on saanud G4Si siseajakirja Sensor järjekorras neljas number, mis on täis suviseid teemasid. Saad lähemalt tutvust teha rannavalve siseeluga, leiad sisseastumiste tipp-perioodil soovitusi töö ja kooli ühendamiseks ning ideid aasta ringi heategevuseks.

Rannavalve juhi Henry Seemeliga tegi juttu ajakirjanik Silja Paavle ning tänu sellele loole saame teada, et kuigi suure osa suvisest ajast võtab rannavalve eestvedajal tõepoolest töö, mahub sinna kõrvale palju muudki. Ka õpingud ja uute teadmiste-oskuste praktiseerimine, muide!

Kommunikatsiooniosakonna praktikant Maria Šnaper võttis aga jalge alla tee Jõhvi ning tegi tutvust sealse kaubanduskeskuse Jewe heaks majavaimuks peetava turvatöötaja Kalev Kaupiga. Julgelt võib öelda, et kui Kalev on tööl, on kõik korras, kuid temalgi mahuvad töö kõrvale hingelähedased hobid.

Seda, kuidas kooli ja tööd ühendada ning end motiveerida töö kõrvalt koolis või ka vastupidi kooli kõrvalt tööl käima, räägivad G4Sikad Artur ja Brit. Päriselt annab õpitavast aimu just erialane praktika ning G4S on üsna populaarseks ettevõtteks, kus mõnigi noor oma praktikaaruande tehtud saab. Maarika Haavistu uuris, mida arvavad oma praktika kogemusest personali-, turundus- ja kommunikatsiooniosakonna praktikandid Liis, Kersti ja Maria ning millised on nende tulevikuplaanid.

Paljud mäletavad ehk aastatagust jää-ämbri kampaaniat, kuid tegelikult võib head teha aasta ringi. Võib teha terve meeskonnaga, kuid võib ka üksi. Oma südamelähedastest tegevustest räägivad Eerika, Veikko ja Malve. Eerika jagab ühtlasi nõu, kuidas korraga kodus korda luua ning teistele head teha: kuhu viia seisma jäänud kompotid, korralikud riided, raamatud, mänguasjad, potid-pannid.

Loe ajakirja siit (ISSUU)!
Kategooriad: Huvitav  

Kommentaarid

Lisa kommentaar