Huvitav

G4S kutsub tasuta Kodumessile!

  • Kuupäev: 17.02.2015

20.-22. veebruarini toimub Saku Suurhallis järjekordne Kodumess. Traditsiooniliselt osaleb Kodumessil ka G4S, esitledes oma boksis sedapuhku nutikat Koduvalve Pluss lahendust.

Koduvalve Pluss paistab silma eeskätt oma fotokaameraga liikumisandurite poolest, samuti võimalusega juhtida valvet nutiseadmest. Pühendusega anduritesse sisseehitatud optikaseadmetele loob ka meie boks teatud mõttes optilise illusiooni. Kaugelt vaadates mõjub see võrreldes oma reaalsete mõõtmetega palju avaramana. Kuidas täpselt me selle efekti saavutame? Et teada saada, tasub messile kohale tulla ja oma silmaga nähtus veenduda. Seda enam, et reedeks on saadaval tasuta pääsmed!

Laadi pääse alla siit, prindi välja ja saad sellega kohapeal tasuta sisse!

Lisaks visuaalsele vaatemängule leidub G4Si boksis põnevaid Koduvalve Pluss seadmeid, mida kõik külastajad saavad vaadata ja katsuda.  Fotokaameraga liikumisandurid edastavad tehtud pildid otse nendega ühendatud suurele ekraanile. Kui mõni külastaja unustab kogemata oma käekoti meie messiboksi, leiab nutikas andur suure tõenäosusega koti omaniku kerge vaevaga üles (igaks juhuks täpsustame, et jutt ei käi messi territooriumil külastajaid jälitavast andurikujulisest maskotist – teda ei tule)!

Messil leidub ka muud põnevat – alates uusimatest sisustustrendidest kuni katuselahendusteni. Esindatud on ka paljud head kinnisvarapakkumised neile, kes alles oma päris kodu otsivad. Kodumessi täpse programmi ja lahtiolekuajad leiad siit. Oodatud on kõik kodu- ja sisustushuvilised!

Kategooriad: Huvitav  

Kommentaarid

Lisa kommentaar